Wpis z mikrobloga

A ja kiedyś zgubiłem dowód rejestracyjny i pewna miła osoba odesłała mi go z pozdrowieniami. Chciałem jakaś nagrodę odesłać ale nie chciała.
@BzdziagwaLujka Mi jakoś latem w tamtym roku spadł telefon na zakręcie z dachu samochodu, zorientowałem się w domu i zadzwoniłem z drugiego telefonu, odebrała młoda różowa i za chwilę byłem u niej tak samo z 100zl (za telefon dałem coś około 1600-1800 w 2017) nie chciała pieniędzy jednak, w ogóle to żałuję, bo mogłem jakoś inaczej rozegrać tę sytuację ( ͡° ʖ̯ ͡°) ładna dziewczyna była
@BzdziagwaLujka: dobra z Cb osoba, ja w ubiegłym tygodniu zostałem okradziony z portfela w sklepie na zakupach... na drugi dzień napisala do mnie dziewczyna, ze jej rodzice znaleźli portfel bez kasy i odzyskałem przynajmniej dokumenty. Żeby złodziej zdechł.
@BzdziagwaLujka: raz na parkingu zgubiłem portfel ze wszystkimi dokumentami kartami i 900 zł, wróciłem w ciągu 5 minut jak się zorientowałem. Ale już jakaś dziewczyna zdążyła odnieść do biur sklepu, nie chciała przyjąć znaleźnego, na siłę dała sobie wcisnąć 50 zł
@Lukasz17qr: Tydzień temu zgubiłem portfel na promie do Szwecji. Było w nim 1500zl. Poszedłem do recepcji. Jest, jak ja się #!$%@? ucieszyłem, że się znalazł. Znacie to uczucie ulgi, co nie? Otwieram, patrzę. No i możecie się domyślić. #!$%@? nawet 5zl mi nie zostawił na jakąś kanapkę.
pół biedy, bo chociaż dokumenty, prawo jazdy i karty kredytowe oszczędzil. Pogodzilem się już z tym. W końcu pieniądze rzecz nabyta. Pewnie jakiś tirowiec
@Neandertalis: Jakiś rok temu znalazłem portfel w okolicy jednej z biedronek, pierwsze co przyszło mi do głowy to ustalenie jego właściciela a nie ilość bilonu w środku. Wchodzę do biedronki i bingo jest, lata od kasy do kasy z pytaniem czy ktoś nie znalazł. Podszedłem oddalem i nawet na flache nie dostałem. #!$%@? mu w dupe, przynajmniej ja zachowałem się właściwie, dobry uczynek zaprocentuje. Wszystko byłoby dobrze gdyby mnie złodziej nie
Też kiedyś znalazłem, odszukalem właścicielkę na nk i oddalem w kawiarni.
Przy stoliku zgarnęło mnie dwóch kryminalnych po cywilnemu.
Dostałem 6 miesięcy w zawiasach i kuratora na 2 lata.
Od tego momentu nie reaguje na żadne zguby...