Wpis z mikrobloga

  • 2033
Posiadaj zespół Crouzona, liczny zespół towarzyszących deformacji, bądź niewidoma, a mimo to się rozmnażaj - niech następne pokolenie zazna "cudu" życia ( _)
Dlaczego dopuszczamy sterylizację zdrowych zwierząt ze względów humanitarnych, a w przypadku ludzi traktujemy ten sam przymusowy zabieg jako coś zbrodniczego - nawet jeśli wiemy, że dana osoba jest obciążona ciężkimi wadami i jej reprodukcja skończy się niemal na pewno kolejnym cierpieniem i gigantycznymi kosztami dla społeczeństwa? Argumenty ad hitlerum mało mnie przekonują.

https://zrzutka.pl/zakup-mieszkania-dla-niepelnosprawnej-mamy-i-ciezko-chorej-coreczki

#zrzutka #antynatalizm #przemyslenia #eugenika #bekaznatalistow
drKlotz - Posiadaj zespół Crouzona, liczny zespół towarzyszących deformacji, bądź nie...

źródło: comment_dK7xDtzSm4DL4n5lojKPvbC0SJeCiuWC.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mollina na całe szczęście na chwilę obecną można w naszym kraju dokonać legalnej terminacji ciąży jeżeli spełnionych jest kilka warunków (zagrożenie życia matki, ciężkie wady płodu w tym ciężkie choroby nieuleczalne czy ciąża powstała wskutek czynu zabronionego). I to nawet do 24 tygodnia co jest już czasem dość zaawansowanej ciąży. Ale nadchodzące zmiany polityczny połączone z religijnym i ideoligicznym fanatyzmem mogą na inne tory pokierować pewne sprawy. Oby się tak nie
  • Odpowiedz
Dlaczego dopuszczamy sterylizację zdrowych zwierząt ze względów humanitarnych, a w przypadku ludzi traktujemy ten sam przymusowy zabieg jako coś zbrodniczego


@dr_Klotz: bo nikt nie brał pod uwagę, że ktoś może chcieć ją bolcować
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: Śledziłem jakiś czas losy tych ludzi i z przykrością załamuję ręce. Cała sytuacja, egzystencja dość przykra.
Ale co najbardziej zwróciło moją uwagę to teksty głoszące: "Ostatnia mobilizacja!" , "Pomóżmy wszyscy razem rodzinie w potrzebie"...

Obciążenia genetyczne nie do przeskoczenia, brak rodziny, rak, ślepota... Jaka ostatnia mobilizacja?

Przecież to jest dopiero początek... To dziecko jeżeli dane mu będzie dorosnąć, też nie będzie w stanie się samo utrzymać. Powiedzmy sobie szczerze, niech tytuły tych zrzutek brzmią bardziej "Dajcie kase, zdrowe ludzie, współczujcie i utrzymujcie nas do
  • Odpowiedz