Wpis z mikrobloga

  • 2033
Posiadaj zespół Crouzona, liczny zespół towarzyszących deformacji, bądź niewidoma, a mimo to się rozmnażaj - niech następne pokolenie zazna "cudu" życia ( _)
Dlaczego dopuszczamy sterylizację zdrowych zwierząt ze względów humanitarnych, a w przypadku ludzi traktujemy ten sam przymusowy zabieg jako coś zbrodniczego - nawet jeśli wiemy, że dana osoba jest obciążona ciężkimi wadami i jej reprodukcja skończy się niemal na pewno kolejnym cierpieniem i gigantycznymi kosztami dla społeczeństwa? Argumenty ad hitlerum mało mnie przekonują.

https://zrzutka.pl/zakup-mieszkania-dla-niepelnosprawnej-mamy-i-ciezko-chorej-coreczki

#zrzutka #antynatalizm #przemyslenia #eugenika #bekaznatalistow
drKlotz - Posiadaj zespół Crouzona, liczny zespół towarzyszących deformacji, bądź nie...

źródło: comment_dK7xDtzSm4DL4n5lojKPvbC0SJeCiuWC.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu widziałam zbiórkę na dziewczynkę z tą samą chorobę (a może to była ta sama dziewczynka? Nie wiem) i tak czytam że choroba genetyczna, że ciężka i w ogóle. I że to tak smutne dla matki...
Po czym, gdzieś pod koniec jest zdjęcie matki i dziewczynki. I matka ma tą samą chorobę.
K---a, naprawdę nie wiedziała jak c-----a to jest choroba i jak ciężko się z nią żyje, że pozwoliła
  • Odpowiedz
@n1c3: Albo, że mam własne zdanie i twoje argumenty na nie nie wpłyną? Nie zmienią zdania, że bez względu na stronę tu nie ma nic humanitarnego
  • Odpowiedz
@iErdo: A ci, którzy chcą urodzić, decydują za tych, którzy się nie narodzili, ale narodzą się wbrew własnej woli, jeśli ich rodzice spełnią swoją prymitywną zachciankę.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Nie widzisz, że tu nie ma zdrowego wyjścia? Oczywiście możemy ich wysterylizować i zrównać się z tym, że oni chcą mieć dzieci i zniszczyć im życie ¯\_(ツ)_/¯ Jak wam łatwo jest podejmować decyzje w nie swojej sprawie
  • Odpowiedz
  • 1
Tia. Jeszcze powiedz, że s-x nieistnieje, bo tak samo nie masz i z tym nic wspólnego


@Xerdur: Masz coś ciekawego do dodania poza urojeniami?
Tak. Usuń konto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@aret: na 100% by o tym napisała na zrzutce - wtedy by dostała 32 miliony euro i wygrałaby jeszcze jakiś talent show gdzie w jury jest Foremniak.
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: Problemem jest pewna epoka historyczna i znany akwarelista z wasem ktory sprawil ze takie praktyki zaczeto postrzegac jako barbarzynskie i utozsamiac z jego tworem ideologiczno-panstwowym. A tymczasem przed i nawet krotko po wojnie eugenika miala sie bardzo dobrze.

Zastanowmy sie co jest wiekszym obciazeniem - skazywaniem takich ludzi na zycie na marginesie spoleczenstwa gdzie frustracja i niepowodzenia spoleczno/zawodowe zrobia z nich potencjalnie element uciazliwy dla reszty czy udawaniem ze
  • Odpowiedz