Wpis z mikrobloga

Konfiguracja operacji modelu - jak zrobić półkołnierz na podstawie wymiarów kołnierzy DN

Wstęp do konfiguracji operacji modelu. Na prośbę Widza przygotowałem specjalny - krótki odcinek przedstawiający przykładowe rozwiązanie do realizacji półkołnierza na podstawie wymiarów nominalnych kołnierzy DN.
Odcinek wykonany w ekspresowym tempie, natomiast do tematu konfiguracji w szerszym zakresie powrócimy w przyszłości.

Zapraszam: [[#66] Konfiguracja operacji modelu - pomoc dla Widza. SolidWorks tutorial](https://youtu.be/CE5T69GeKnA)

#inzynierprogramista #modelowanie3d #projektowanie #solidworks #mechanika #cad #youtube #studbaza #pracbaza
Pobierz InzynierProgramista - Konfiguracja operacji modelu - jak zrobić półkołnierz na podsta...
źródło: comment_btnwmo0tAJD0HBD7hxie1TNCRucfI2Fm.jpg
  • 2
@Arthaniel: Niestety miałem tylko teoretyczną styczność z formami do metody traconego wosku. Mniej więcej wiem jak wyglądają takie formy, na co zwracać uwagę, ale nie wiem czy ta wiedza jest na tyle wystarczająca, aby przygotowywać o tym materiały. Po prostu znawcy w temacie szybko wytkną mi braki wiedzy.
Mogę zaryzykować jakiś prosty odcinek jak przygotować taką formę dla jakiegoś bardzo prostego detalu z zaznaczeniem, że jest to tylko taki bardzo poglądowy