Wpis z mikrobloga

Praca dla pentestera w Katowicach - osobą z poza Katowic oferujemy darmowe mieszkanie służbowe w centrum Katowic lub darmowy samochód służbowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obowiązki: testy penetracyjne aplikacji webowych.

Wynagrodzenie do 18k netto msc (przy b2b).

Szukamy takiej osoby. Płacimy 1k za polecenie jakbyś kogoś znał i zatrudnimy taką osobę.
Kontakt tylko wiadomość prywatna. Z braku czasu nie odpowiadam na komentarze.

#pracait #katowice #webdev #linux #security #bezpieczenstwo #tester #testerzy #owasp
  • 11
@Lychguard: wymagania ciężko określić, szukamy dobrych w szukaniu podatności w aplikacjach webowych wszelkiego typu. Ale mamy kilka wolnych stanowisk więc możemy i zatrudnić początkujących jak i zaawansowanych.
Nie jesteśmy związani z LogicalTrust, ale znam chłopaków i szczerze lubię oraz szanuję. Sam miałem przyjemność z nimi współpracować. Jak jesteś zainteresowany zapraszam na priv i pogadamy.
@wacky: macie jakieś wstępne lub przykładowe testy?

Jestem po całkowicie innej stronie działalności inf., ale zastanawiam się czy bym się odnalazł po przebranżowieniu.