Wpis z mikrobloga

@yourgrandma: typowe debilne myślenie, czy osoba która zleciła rozdawania ulotek byłaby zadowolona z tego, że biorą je przypadkowe osoby tylko po to by wyrzucić do kosza? Ulotka ma trafić z informacją do osób zainteresowanych, taki jest jej cel. Jeśli ktoś bierze ulotkę tylko po to by wyrzucić do kosza i ulżyć osobie rozdającej to jest zwyczajnie nieuczciwy bo nie po to ktoś wydał pieniądze na druk i usługę rozdawania by ktoś
@Glutt 8000 ulotek w jeden dzień? Na każdą wycieraczkę?

W czasach studenckich roznosiłem takie ulotki po blokowiskach. Ale Max 1500 w jeden dzień i następnego dnia ostre zakwasy. Chociaż windy były, więc miałem technikę wjazd na 10 piętro i schodząc z 10 na parter ulotka na każdą wycieraczkę.
No ale przychodzisz potem taki Ty i ich utwierdzasz w tym, że rozdawanie tych śmieci to zajebisty kanał reklamowy

@staryhaliny:
No ale czy to twój problem, żę Janusz żyje jest w latach 90-tych i traci kasę na takie bzdury? Sam działa na swoją szkodę, marnują na to kasę.
Inna sprawa, że często takie ulotki dają duże banki na deptakach, gdy reklamują najbliżsżą placówkę.
@cierpkiezale: Kilka razy miałem taką fuchę z agencji, i się czepiali że mało ulotek jest rozdane, a ludzie po prostu nie brali ich. W tedy powiedziałem sobie że będę zawsze brał ulotki od innych i tak teraz robię po czym wywalam do kosza.

Chodzi o to że masz się zapoznać z ulotką, tak też robię i wywalam bo nie jestem zainteresowany.
@lucasp: po 1. to często widać z daleka co jest treścią reklamowaną np. po stroju rozdającego lub z daleko po grafice ulotki a po 2. to o czym pisałem dotyczy tych, którzy biorą właśnie ulotki typowo po to tylko by je wyrzucić do kosza, nie interesuje ich treść, biorą bo im się wydaje że robią coś dobrego i chcą rzekomo ulżyć rozdającemu.
@juda-goldbergsteiny this bro. You never know. Moj brat ma biznes, zatrudnia kilkanascie osob i robi naprawde spore rzeczy. Ostatnio rozdajac ulotki jakas babka do dziecka mowi ze "No chlopak rozdaje ulotki zeby sobie na studia zarobic" xD

W 2k19 nikt nie chce rozdawac ulotek nawet jak dasz 30 pln na godzine. Najczesciej rozdaja wlasciciele i jego rodzina oraz pracownicy tej firmy.
Żadna praca nie hańbi


@yourgrandma: To dosyć zabawne ale czasami dorabiam sobie jako host - roznoszący ulotki ;).
Stawka minimalna to 20zł netto/h -8 h pracy(ale jesli rozdam wczesniej to koncze prace).

Najwiecej wyszlo mi na rozdawaniu ulotek 70zł/h. - 3 godziny pracy(210zl), bo po prostu event mial byc nastepnego dnia o 8 rano, a babka sie #!$%@? i dodala ogloszenie o 16 dzien wczesniej :).