Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1328
@yourgrandma: a ja nigdy tego spamu nie biore, żeby dystrybutorzy i reklamodawcy wiedzieli że to już nie działa. No ale przychodzisz potem taki Ty i ich utwierdzasz w tym, że rozdawanie tych śmieci to zajebisty kanał reklamowy (°°
  • Odpowiedz
@yourgrandma: nie ma sensu brać jak ciebie nie interesuje co jest nabulotce, reklama nie trafia w ten sposób do odbiorcy i psujecie czyjąś pracę, równie dobrze mógłby te ulotki #!$%@?ć do śmieci.. ale nie, pokażmy jacy jesteśmy empatyczni i pomóżmy biedakowi, pewnie jeszcze jak bierzecie od takiej osoby ulotkę na ulicy to mu mówicie, że wszystko rozumiecie i poklepujeciebgocpocramieniu na odchodne
  • Odpowiedz
żeby dystrybutorzy i reklamodawcy wiedzieli że to już nie działa


@staryhaliny: akurat trwa u mnie akcja promowania projektów do głosowania w obywatelskim budżecie i z bezpośredniego kontaktu wychodzi mi że ulotki właśnie działaja a linki na facebooku czy plakaty cz nawet ustne opowiadanie ludziom żeby zagłosowali już mniej działa.
Zreszta gdyby ulotki nie działały to by ich nie rozdawali tak namiętnie.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Mój wujek taksówkarz kiedys powiedział. E synek chcesz zarobić. Trzeba roznieść ulotki radio taxi po jednym osiedlu. Ale pod karzde drzwi bo szef bedzie sprawdzał. Osiedle takie z 8000 mieszkańców. Na drugi dzien chodzić nie mogłem.
  • Odpowiedz
a ja nigdy tego spamu nie biore, żeby dystrybutorzy i reklamodawcy wiedzieli że to już nie działa. No ale przychodzisz potem taki Ty i ich utwierdzasz w tym, że rozdawanie tych śmieci to zajebisty kanał reklamowy (°°


@staryhaliny: jak nie działa, ja się dowiedziałem o szkole tańca z takiej ulotki i miałem zamiar się wybrać
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Zawsze jak widzę spam w krzynce email to otwieram i odczytuje, w końcu żadna praca nie hańbi i lepiej tworzyć spam boty niż chlać i siedzieć bezczynnie na dupie.
  • Odpowiedz