Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourgrandma: no to gratulacje, że spowalniasz gospodarkę. Cena tej ulotki i koszt jej rozdania jest wliczony w daną usługę. Jeżeli bierzesz ulotkę tylko po to, żeby ją wyrzucić to sztucznie podbijasz cenę produktu nieefektywną reklamą, już nie mówiąc o tym, że marnujesz zasoby i energię potrzebną na jej wyprodukowanie, czyli szereg usług, zostało zmarnowanych i jeszcze produkujesz śmieci. Oczywiście, zawsze można powiedzieć, że jedna ulotka nie ma znaczenia, ale patrząc ile
@yourgrandma i po co komu taka praca? W ogóle nieprzydatna społecznie. To już lepiej rowy kopać albo wysilić się trochę intelektualnie jeśli nie można pracować fizycznie. Ulotki to przeżytek
@yourgrandma: również biorę. I nie zgadzam się z opiniami że taka reklama nie działa. Jakiś czas temu miałem sytuację że wziąłem ulotkę, jako że nie było koszy w okolicy to schowałem ją do plecaka. W pracy na przerwie sobie przypomniałem że mam coś do wyrzucenia, ale wyciągając ulotkę z plecaka spojrzałem co tam reklamują. Okazało się że to menu jakiejś nowej knajpki z jedzeniem, postanowiłem spróbować i teraz jestem tam częstym
reklamy na pysk na każdej stronie i apce


@Barteky: uBlock Origin - mówi to panu coś?

Appka jak jest darmowa, to jestem w stanie zaakceptować reklamy.

Nie brać ulotki, mówi to panu coś?
@yourgrandma: Moja postawa była kiedyś podobna. Głupio mi było nie wziąć, bo żal mi było tych ludzi. Teraz mam to bardziej #!$%@?. Te ulotki i tak trafiają potem do najbliższego kosza. Zaśmiecają okolicę i jeszcze drzewa przy okazji marnują.
Nie brać ulotki, mówi to panu coś?


@Barteky: no to przecież cały czas to postuluję! o tu: https://www.wykop.pl/wpis/44053003/zawsze-jak-widze-osobe-rozdajaca-ulotki-to-staram-/#comment-155636581

a w odpowiedzi na mój komentarz odpisałeś: "wolisz to czy reklamy na pysk na każdej stronie i apce?"

no więc ci odpowiedziałem, że na stronach mogę sobie reklamy zablokować i że twoje porównanie jest tym samym #!$%@?.

a ty nagle wyskakujesz, że mogę nie brać ulotki.

Cały wic w tym, żeby mnie ulotkarze
@yourgrandma: taka sama "praca" jak telemarketerzy, dobrego i tak nie trzeba reklamować a oni jeśli faktycznie chcą robić coś pożytecznego to niech idą np. do pracy w rolnictwie gdzie od lat brakuje rąk do pracy co widać w cenach warzyw
@staryhaliny: ehhh... powiedziałeś, że nie bierzesz po to, żeby uświadomili sobie, że ten sposób reklamowania jest nie dobry. Ja spytałem, czy w takim razie wolisz atakowanie każdego na każdej stronie internetowej i aplikacji reklamami i mając cichą nadzieję, że zaproponujesz jakiś sposób informowania który według ciebie jest najlepszy a ty mówisz o blokowaniu reklam (przy okazji czy to nie jest dla takiego reklamodawcy równoważne z zalegającymi ulotkami?)

I dodatkowo czemu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barteky: ale co, jak będę brał ulotki to nie bedzie reklam w internecie? ()

Nie toleruje reklam na stronach, bo niejednokrotnie ważą one więcej niż sama treść strony. To trochę chore. To jak kopanie w ulotkach w skrzynce żeby dostać się do listu.