Wpis z mikrobloga

@yourgrandma: szyby też wybijasz, żeby szklarz miał co robić?

Przecież ludzie rozdający ulotki mają płacone za godzinę. Jeśli dział reklamy stwierdzi, że ulotki nic nie dają, to zlikwiduje ten kanał i zwolni rozdającego, więc biorąc bez czytania, przyczyniasz się do jego zwolnienia.

Tak samo jak ten typ, co nie zamawia jedzenia do stolika.
@yourgrandma: kiedys bralem z szacunku do ulotkarzy, dzisiaj nie biore z szacunku dla srodowiska i z pogardy dla januszowej reklamy. na skrzynce na listy tez mam napis "prosze nie wrzucac ulotek, dziekuje" i mam mnie syfu w skrzynce :)
Szanuję ich, że zamiast siedzieć na dupie i chlać bez umiaru starają się zarobić trochę grosza.


@yourgrandma: kurła kiedyś to na szacunek trzeba było zapracować, a teraz wystarczy ulotki rozdawać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourgrandma: mnie rozwalają ogłoszenia z roznoszeniem ulotek na olxie. Stawka to często 10-15 zł/h (poniżej minimalnej, co jest nielegalne), jeszcze sobie życzą osoby z DOŚWIADCZENIEM XDDDDDDDDDDDDDDD DOŚWIADCZENIE DO ROZNOSZENIA ULOTEK XDDDD

@MajorToJestKajor: jak 15 to nie poniżej minimalnej. A jak podają poniżej 14,70 zł/h to może chodzi o netto?
Poza tym na umowę o dzieło nie ma minimalnej ¯\_(ツ)_/¯
Ulotka ma trafić z informacją do osób zainteresowanych, taki jest jej cel. Jeśli ktoś bierze ulotkę tylko po to by wyrzucić do kosza i ulżyć osobie rozdającej to jest zwyczajnie nieuczciwy bo nie po to ktoś wydał pieniądze na druk i usługę rozdawania by ktoś je wrzucił do kosza


@cierpkiezale: Co.
Jak w biegu ktoś częstuje mnie ulotką to skąd mam wiedzieć czego dotyczy zanim jej nie wezmę? Mam się zatrzymać
@yourgrandma mam tak samo. A ostatnio wyciągnąłem rękę a tu jakieś gówno, żeby głosować na jakiegoś debila z nowoczesnej czy skadstam xD ledwo zdazylem zabrać rękę i się skrzywić
@yourgrandma: ja też raczej biorę, zazwyczaj to rozdają albo jacyś młodzi którzy sobie chcą dorobić, albo jacyś starsi schorowani, tudzież ludzie po prostu w dupie, którzy nie są w stanie znaleźć na ten moment nic lepszego. Grunt, że próbują. Nie podoba mi się generowanie śmieci bo i tak w 99% to wywalę w koszu kawałek dalej, ale to już raczej władze powinny uregulować, i tak będą produkować te ulotki bo to