Wpis z mikrobloga

Mirki ale się porobiło z różowa jestem już 8 lat niedawno się oświadczyłem i zaczęliśmy planować nasze życie, ale jej zaczal się spóźniac okres więc wiadomo strach i myśli czy jest w ciąży dziś zrobiła test poczekalismy 3 minuty i nic strach minął więc jak co wieczór zaczęliśmy oglądać serial ale coś ja podkusilo i po pół godzinie sprawdziła jeszcze raz i co 2 kreski xD ona w ryk ja szybko pojechałem do apteki po kolejny test i wyszedł tak samo. Ona załamana bo miała plany nie ma pracy robi kurs teraz ja na zwolnieniu bo polamany... Ja w sumie trochę się cieszę bo przecież dziecko to nie taka zła sprawa ja mam 25lv on 22 trochę nie jesteśmy gotowi na dziecko ja mieszkam u rodziców ona ze mną. Starszych też nie mamy jakoś przy kasie radzimy sobie we 2 ale teraz będzie nas więcej trochę się obawiam. I nie wiem jak to przekazać rodzinie bo jej jest kościołowa najpierw ślub dom te sprawy. Są tu jacyś młodzi rodzice podopiedzcie coś jak wgl ten temat ugrysc ;) bo jestem w tym zielony od czego zacząć. I jak mam pocieszyć moja bo dla niej to jak by runął świat nie wiem w sumie czemu ;/ bo wkoncu będziemy mieli coś co naprawdę nas łączy ;) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ciaza #macierzynstwo #problem #dzieci #jasiecieszewsumie
Jack__Black - Mirki ale się porobiło z różowa jestem już 8 lat niedawno się oświadczy...

źródło: comment_TDcRgzwXuo65JwpsiYHtbxf3SoPp3qWI.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nama: nie no, ja nie oceniam, po prostu pisalas o niesamowitych wrazeniach z prowadzenia, wiec bylam ciekawa, co to za szalenstwo jest takie, ze inne wozki odpadaja ;)
  • Odpowiedz
@agaja co prawda mam o połowę tańszy wózek niż @nama ale też widzę różnice w porównaniu do tańszych wózków. Najpierw chcieliśmy kupić coś 2in1 do 1,3k - w końcu wózek to wózek. Ale w sklepie z wózkami przejechaliśmy się kilkoma tańszymi i droższym za 2,2k. Różnica w prowadzeniu (w łatwości prowadzenia) była na tyle wyczuwalna, że mąż który wcześniej był za jak najtańszym powiedział - ten albo żaden ( ͡
  • Odpowiedz
@Ishvarta zgadzam się w stu procentach, uważam że owczem, część kwoty to marketing ale też znaczna część różnicy w cenie w po prostu zupełnie inna jakość.
Mój mąż też na początku jak zobaczył cenę uznał, że to przesada tyle wydać. Zresztą ja też uważałam że to może jednak fanaberia.
Do czasu aż przejechaliśmy się po sklepach z wózkami i zrobiliśmy kilka przymiarek do przeróżnych marek. Nie było porównania.
I to on
  • Odpowiedz