Wpis z mikrobloga

@oszty: ej, najlepsza fryzura dla faceta xD A ja nie mówiłem że mi przeszkadza jak widzę non stop te same fryzury, tylko mirabela twierdziła że nie wygladają tak samo jak sobie wszystkie zrobią fryzurę na czasie.
@przegrany_przegryw: Liczba plusów wcale nie znaczy, ze masz rację. To, że wykopki są sfrustrowane, że ktos nosi cos co im sie nie podoba to nie mój problem. Wydaje mi się, że mało ktora hetero kobieta (i analogicznie hetero facet) chce podobac sie wszystkim osobom płci przeciwnej - raczej celujesz w konkretny typ osoby, który bedziesz przyciagac. Wyglądem mimo wszystko manifestujemy wiele rzeczy i są ludzie, ktorzy lubią nawet bardzo androgyniczne kobiety.
@wespazjan: a jak mówisz komuś nie lubię poniedziałków to mówisz "Zazwyczaj nie lubię poniedziałków, choć od czasu do czasu zdarzają mi się takie które są ok"? Nie, nie napisałem że są głupie, tylko że mi i większości facetów nie podoba się taka fryzura. Jak sobie chcesz to podciąg to sobie pod aseksualność i może że jeszcze nawiązuję do linczu na kobietach, ale myślę że nikt normalny tego tak nie odbiera. Bo
moja była raz ścięła sobie włosy na krótko (bo jej koleżanka która nie miała chłopaka i nie była lez też taką sobie zrobiła) i spytała się mnie czy ładnie. Odpowiedziałem że nie, grzecznie się pożegnałem i zasugerowałem aby do mnie nie dzwoniła.
@S7-1500: Dlaczego kobiety ścinają zwykle włosy na starość? Znaczy około 40?

1. Bo wygodniej
2. Bo mają już samca/dzieci
3. Bo nie muszą się podobać
4. Bo chcą być facetami buahaha jak feministki

I jak robią to jakieś młode to jest to odstraszające i brzydkie, wręcz utrata wszystkiego co atrakcyjne i kobiece. Nawet brak cycków i tyłka łatwiej przyjąć, niż krótkie włosy.

Szkoda, że nie doklejają sobie wąsów!

No ale ich