Wpis z mikrobloga

@S7-1500:Ty to tak odbierasz, a ja nie. No i kto ma rację? To co odbierasz jako kobiece to tylko płynna norma kulturowa i zmienia sie na przestrzeni lat. Gdybyś urodził się ze sto lat wczesniej pewnie bys się burzył, że ludzie zaczynają chodzić bez marynarek, w samych koszulach, bo to takie niemęskie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wespazjan: sranie do ryja też się może zmienić jako norma kulturowa, ale teraz w tym momencie patrząc na rozkład plusów należysz do małego procenta. Więc możesz mieć swoją rację, ale to moja racja jest najmojsza
  • Odpowiedz
Nikt cię nie zmusi do spotykania soę z babą z krótkimi włosami, ale twierdzenie ze wszystkie sa glupie/aseksualne/cokolwiek, jest krzywdzące.


@wespazjan: wskaż mi jeden post w którym napisałem że są głupie/aseksualne.

"Twierdzenie cokolwiek jest krzywdzące", zakazać opinii bo krzywdząca, no ludzie...
  • Odpowiedz
@S7-1500 kurde, idzie znalezc ladniejsze zdjeciani jednej i drugiej w krotkich. Ale Ruby to stworzona do krótkich. W dlugich wygląda jak w sztucznych wlosach.
Malo jest kobiet ktore tak maja, ale to wlasnie ten typ urody. A Charlize i w madmaxie kawał laski była ;)
  • Odpowiedz
nie wszystko kręci się wokół podobania się facetom, zrozumcie w końcu ze nie jesteście pępkami świata.


@pierogu: w sumie długo czekałem na ten durny komentarz, to może nie jest tak źle z ludźmi. Czy kobieta czy facet robi coś ze swoim wyglądam, to wszystko w gruncie rzeczy sprowadza się do bycia atrakcyjnym dla płci przeciwnej, każdy do tego dąży i nie wmówisz mi że tak nie jest. Można sobie mówić że
  • Odpowiedz