Wpis z mikrobloga

@Limonene: No to spoko, Ty tak masz, nie jesteś w większości ścinających się na krótko, bo patrząc na np Katy Perry czy inne to spokojnie mogłyby mieć długie. Jak Ci mówią, że lepiej, a nie gorzej to spoko. Nie widziałem, to nie wiem, ale znajomych bym nie pytał bo większość nie chce urazić. Tak czy siak nie wiem z czym tu dyskutować. Nie mówię, że 100% ma gęste, piękne i lśniące
@nowywinternetach: ja o nic nie pytam, sami tak mówią i nie tylko znajomi. A jakby nie chcieli urazić to by nie mówili nic.
I skąd wesz, że nie jestem w większości, może jednak sporo kobiet tak ma? I celebrytki to również nie jest większość kobiet. Nie wiesz jak wyglądałaby w długich włosach osoba, którą mijasz na ulicy, bo możliwe, że lepiej wygląda z włosami do brody niż do łopatek. Przykład Katy
@Limonene: Miałem na myśli te co widziałem jak aktorki właśnie. "Wszystkie te", nie że absolutnie 100% kobiet na świecie. Ale też nie twórzmy teorii że np. większość kobiet ma problem z włosami, jak większość ma długie. Te co krótkie to mniejszość. Czasem jakiś kaprys, a czasem starość.