Wpis z mikrobloga

@bulistnienia: raczej "CZEMU JESTEM SAMOTNA" i "FACECI BOJOM SIE ODWAŻNYCH KOBIET". Poza tym różowe raczej wyglądają tak samo w tych durnych trendach jak grzywki i krótkie włosy
  • Odpowiedz
co jest nie tak w grzywkach!? (°°


@makrel_gieldowy: nie podobają mi się, koleżanka miała fajną fryzurę to sobie zrobiła taką grzywkę od linijki, fuj. Chyba po to się je robi żeby zasłonić pryszcze na czole
  • Odpowiedz
Do takiej fryzury trzeba mieć bardzo dziewczęcą i symetryczną buzię. Jeśli te dwa warunki są spełnione, to jest ok


@JacksBrokenHeart: a do tej u góry można mieć dowolną buzię, wszystkie wyglądają w niej beznadziejnie
  • Odpowiedz
Dla mnie krótkie włosy u kobiety są aseksualne.

Po prostu jeszcze chyba nie widziałem takiej która by wyglądała w nich lepiej niż w normalnej kobiecej fryzurze
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Narzekasz i oceniasz zupelnie obcych ci ludzi po wyglądzie, a z drugiej strony sadząc po nicku, udzielasz się na tagu przegryw, gdzie co drugi postujący skarzy się, że brzydka twarz zniszczyła mu życie XDD. Na tym polegają preferencje, że tobie coś się nie podoba, a dla kogoś innego jest ładne. Fryzura to nie powód, by ujmowac komuś kobeicosci. Im mniejszą uwagę zwracasz na fryzury innych ludzi, tym lepiej i
  • Odpowiedz
Fryzura to nie powód, by ujmowac komuś kobeicosci


@wespazjan: a co ty tu w ogóle #!$%@?, długie włosy to atrybut kobiecości, jak ktoś ich nie ma to się go pozbawia. I nie ma tu miejsca na jakieś antydyskryminacyjne banialuki, chodzi o podświadomość
  • Odpowiedz