Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw: @S7-1500: co za #!$%@?. Nie zrobię się na chłopczyce bo mi się to nie podoba. Zawsze jak czytam takie komentarze myślę, że wy naprawdę w to wierzycie i nie ściemniacze i się zastanawiam czy naprawdę mężczyzna jest gotowy na każdą zmianę w swoim wyglądzie by się podobać kobietom. Bo już nie wiem jak wam tłumaczyć że wiele kobiet naprawdę często zmienia coś w swoim wyglądzie z pełną świadomością że
i się zastanawiam czy naprawdę mężczyzna jest gotowy na każdą zmianę w swoim wyglądzie by się podobać kobietom


@MPXD: co, skąd niby taki wniosek

wiele kobiet naprawdę często zmienia coś w swoim wyglądzie z pełną świadomością że przeciętny mężczyzna uzna że wcześniej było lepiej. Taki jest powód że kobiety ubierają się różnie


Powodem dla którego kobiety ubierają się różnie jest to że przeciętny mężczyzna uzna że wcześniej było lepiej?

Przysięgam, każda
@S7-1500:

, skąd niby taki wniosek

Przypuszczenie, raczej mało klarowne. Wniosek po komentarzach jakie się słyszy od mężczyzn gdy wchodzi temat ubierania się dla siebie a nie dla atrakcyjności. Plus na chłopski rozum mężczyźni jako statystycznie mniej zainteresowani modą być może traktują ją tylko praktycznie lub w celu przyciągnięcia samic. Ogólnie myślałam zawsze że jest tak samo u kobiet i u mężczyzn, ale być może się mylę, zwłaszcza gdy czytam komentarze