Wpis z mikrobloga

@SuchyJurek: chromy przyszły razem z wersją Laurin&Klement, a L&K wybrałem ze względu na wentylowane fotele i kilka innych opcji niedostępnych w Sportline. Jeszcze przed odbiorem auta miałem usuwać chromy i zastąpić je czarnymi elementami, ale ostatecznie pozbyłem się tylko napisów z tylnej klapy a chromy zostały, póki co ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@cajar może cię to zaciekawi bo w tym modelu istnieje możliwość zamontowania gazu z dotryskiem benzyny
https://youtu.be/2Nz_xFwIpFY
i właśnie chciałbym ją nabyć w wersji rs taka 4letnia zamontować gaz tylko zastanawia mnie na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy kupnie, posiadam BMW E90 i w ciągu dwóch lat włożyłem prawie 11 tysięcy już mam dość.
  • Odpowiedz
@kacper1302: w pierwszym aucie miałem 140KM, kolejne to 200KM, 340KM, 350KM, az ostatecznie 404KM. A teraz Superb z 272KM i tak jest szybszy od tego 404KM, bo to było duże i ciężkie BMW X5

A Chora fajne auto, podobnie jak Golf R. Oba mają napęd na 4 koła. Ale niestety oba za małe jak dla mnie
  • Odpowiedz
@cajar: Tez mam laurina, ze wszystkimi dodatkami ale usunąłem wszystkie emblematy z karoserii. Ramki okleiłem od razu na czarno plus grill i przyciemnione tylne lampy, przednie tylko bezbarwna folia.
  • Odpowiedz
@Fixusa: ja już nawet nie liczę ile włożyłem w moje poprzednie BMW X5 E70 :(

Dlatego teraz zdecydowałem się na nowe auto.
Gazu nie planuje zakładać - utrata gwarancji na zespół napędowy. Poza tym, liczyłem się z takim spalaniem więc nic mnie nie zaskoczyło.
  • Odpowiedz
  • 1
@cajar Widzę że mamy podobny problem powiem tak kocham BMW a zarazem nienawidzę skoda będzie na bank mniej awaryjna i spokojnie będziesz mógł żyć myśląc o wakacjach innych wydatkach i jak trzeba to i teściowa w trumnie przewieźć
  • Odpowiedz
@Fixusa: w BMW cały czas inwestowałem licząc że tym razem to już naprawdę ostatni gruby wydatek bo "wszystko" zrobione... Niestety, studnia wydawała się nie mieć dna.
Przyjemność z jazdy X5 była super, auto fajne, duże, szybkie, wygodne - ale tylko dopóki wszystko działa jak należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No, ale po co brać liftbacka jak można kupić kombi?

@KeepCalm: Lepiej wyglada. Jak samochód osobowy, a nie półciężarówka albo karawan. Jeśli chodzi o duże bagażniki to można też wziąć Caddy'ego, ale też nie będzie wyglądał jakoś prestiżowo.
  • Odpowiedz
@KeepCalm: Lepiej wyglada. Jak samochód osobowy, a nie półciężarówka albo karawan. Jeśli chodzi o duże bagażniki to można też wziąć Caddy'ego, ale też nie będzie wyglądał jakoś prestiżowo.


@Yelonek: wielu ludziom kombi podobają się mniej, mi nie. Po prostu przyzwyczaiłem się, że auto = kombi.
Prestiż i leczenie kompleksów autem mam w dupie. Ma się mi podobać.
Porównanie superba kombi do caddyego oleje i przypomne, że są też
  • Odpowiedz
@Opiat: ciężko mi wypowiadać się na temat korozji w aucie, które ma 4 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale z tego co widzę, to zadbane kilkuletnie Superby trzeciej generacji nie mają problemów z korozją
  • Odpowiedz
@cajar: fajny config kolorystyczny (ʘʘ). Gotówka czy Skodowy najem (moc niskich rat czy jakoś tak)?

P.S Moim zdaniem, tył przed liftem bez tego sreberka wygląda dużo lepiej
  • Odpowiedz