Wpis z mikrobloga

@boryspo: Aktywny tempomat, asystent martwego pola, asystent pasa ruchu, wentylowane i podrzewane fotele przednie, podgrzewane fotele tylne, podgrzewana kierownica, masaż w fotelu kierowcy, dach panoramiczny, składany hak, nagłośnienie Canton, trzystrefowa klimatyzacja, zegary Virtual Cockpit, nawigacja Columbus, Webasto, keyless, gniazdo 230V oraz gniazda USB, elektryczna roleta bagażnika, podwójna podłoga bagażnika, wszystkie poduszki powietrzne, automatyczne parkowanie, kamera cofania, oświetlenie ambiente RGB, klimatyzowany schowek i podłokietnik. A pewnie i tak o czymś zapomniałem.
  • Odpowiedz
@boryspo: nie wymieniłem tego co było w seryjnym wyposażeniu Laruin&Klement czyli np. oswietlenie przestrzeni nóg, oświetlenie pod lusterkami na zewnątrz, skrętny bixenon adaptacyjny z wycinaniem światła na jadące auta itp

A i jeszcze felgi 19 cali
  • Odpowiedz
@boryspo: jeśli chodzi o cenę końcową to byla to jedna ze zdecydowanie najlepszych ofert jakie dostałem z całego kraju. Ujmę to tak - ostatecznie wygrała oferta która była najbliżej jeśli chodzi o odległość, i przy okazji była prawie najlepsza cenowo :)
  • Odpowiedz
W tej cenie nie znalazłbym żadnego innego auta tej wielkości, z takim wyposażeniem - więc Superb jest super :)

A silnik to 2.0TSI 272KM i DSG 7 biegów


@cajar: hyundai i40 albo kia optima spokojnie
  • Odpowiedz