Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Corranh: nie no bez jaj. Możesz zarabiać 10k I umieć złożyć meble z Ikei, wkręcić coś, powiesić obraz, etc. Jedno nie wyklucza drugiego
  • Odpowiedz
@Mzil: To miłe, kiedy para jest samowystarczalna, zarówno mężczyzna, jak i kobieta wnoszą coś w związek, a przy okazji imponują sobie wzajemnie umiejętnościami...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kholat1945: Ale o czym Ty mówisz. Ja oddaję auto do ASO, maskę otwoerałem może 2 razy żeby płynu do wycieraczek nalać, wynajmuję mieszkanie które jest odpicowane i nie trzeba w nim niczego remontować, a nawet gdyby to leci telefon do agencji, z fryzjerem nigdy w życiu nie i miałem kłopotu.
Jak lubisz się babrać to nikt nie broni, ale ja mam ciekawsze rzeczy do roboty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeczki: jak robisz to w ramach hobby to pewnie, ale to jest równie dobre hobby jak a(zde inne i nie widzę żadnego powodu dla którego facet miałby mieć akurat takie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veranoo: Możesz, ale nie musisz. Zresztą trzeba być skończonym debilem żeby nie złożyć szafki z Ikei. Nie ma takich ludzi. Jak weźmiesz instrukcję to założysz, ale jak nigdy nie miałeś takiej potrzeby, bo zamawiasz z transportem to "nie umiesz" i bo nie masz powodu umieć.
  • Odpowiedz
  • 4
@Mzil Nienawidzę stereotypów dotyczących płci i wymagań typu: facet ma nie płakać i umieć wszystko naprawić, a kobieta ma być skromna i umieć gotować. Nie pozwólcie by ktoś wam coś kazał tylko ze względu na to, że macie siura. Nie warto mieć dwie lewe ręce ale nie jest też nikogo obowiązkiem interesowanie się szybkozłączkami bo społeczeństwo tego wymaga.

Ale to nie zmienia faktu, że jak dla mnie zaradny facet co mi
  • Odpowiedz
@Corranh ASO ty wiesz kto pracuje w ASO 20 latek bez doświadczenia zarabiający najniższa bez chęci do pracy który ma w głowie siano... Raz w Kielcach jak popatrzyłem przez szybkie jak mi w ASO robią robotę, A drugi raz jak mi pognietli nowiutkie BMW mam dość ASO. Zadni fachowcy 20 letnie prostaki chachmenty naćpane. I już widzę to twoje odpicowane mieszkanie, daj mi numer do fryziera to się spytam o podstawowe
  • Odpowiedz