Wpis z mikrobloga

@terwer358 spójrz na mój nick xD składam sobie sam komputer sam wybieram części... System do kompa to wiadomo prostota z pena wgrałem. Ale potrafię wgrać sobie na telefon czy zrobić w nim roota żeby usunąć coś co mnie wkurza. Nie każdy staruch umie tylko wyczyścić rower pneumatem.
  • Odpowiedz
z tą szybkozłączka ZAWSZE ale to ZAWSZE się z nią szarpie jak #!$%@? mimo, że robiłem to już set razy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zmudeg: te tandetne tak mają, albo stare zasyfiałe. Odłączysz zawsze, ale przyłączyć takie gówno już ciężej, zauważyłem że na te lipne jest metoda wstępnego naciągnięcia przed włożeniem (te na przycisk zawsze działały więc nie mam metody na uszkodzone) ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@kholat1945: Skąd ja to znam, wszystko sam robię, jak mam po każdym poprawiać, to wolę zrobić od początku sam. Niestety ogranicza mnie czas, wszystko jakoś tak wolniej idzie niż jak się planuje. Znam też takich, co nie wiedzą którą stroną pędzel się trzyma...
  • Odpowiedz
@Mzil:

Mając 26 lat wielokrotnie spotykam się z sytuacją, że 40-letni facet nie wie jak działa RSA, że jest to potęgowanie w grupie modulo pq. Nie wie jak przebiega wymiana kluczy w Diffie-Hellmanie, nie wie wielu rzeczy, by móc się komunikować bezpiecznie, a jak się pojawi temat, to twierdzi, że można wprowadzić "furtkę" dla rządu. Ale za to wie jak działa wkrętarka (a jak się zepsuje to i tak kupi nową w Lidlu, bo nie opłaca się
  • Odpowiedz
@kholat1945: Dlatego właśnie facet zaczyna się od 10k i ma #!$%@? na takie wydatki, bo woli robić coś ciekawszego niż spędzać weekend na spawaniu ;)


@Corranh: Konstruowanie własnych rzeczy jest właśnie bardzo ciekawe.
  • Odpowiedz
@Mzil: po przeprowadzce do miasta od 10 lat nie widziałem wiertarki na oczy, na #!$%@? mi pistolet pneumatyczny na szybkozłączki w mieszkaniu? Więc nie dziwię się, że ktoś nie wie jak tego używać skoro całe życie mieszkał w mieście.
  • Odpowiedz