Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Dolan: @HetmanPolnyKoronny:
Problem w tym że to pieprzenie o tym że ktoś "nie potrafi" gotować, sprzątać, wbić gwoździa odnosi się tak na prawdę do ludzi którzy mają na to #!$%@? i zwyczajnie tego nie robią.
Ja ostatni raz coś gotowałem pewnie z dobre 10 lat temu. Nawet kanapki chyba nie zrobiłem ze 3 lata i co? Jak będę chciał to odpalę YouTube i zrobię co chcę tylko po #!$%@? jak
  • Odpowiedz
@Mzil: Nie chce nic mówić ale rzeczy wymienione w memie powinien ogarnąć każdy (kto nie moderuje wykopu) po najwyżej 2 minutach dostępu do danego sprzętu. Tak więc jeśli janusz 41 lat musiał się tego uczyć albo jakiś młody nie ogarnie w 2 minuty, to może być nawet sową bo jest po prostu debilem i nic tu nie pomoże.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kholat1945: Dlatego właśnie facet zaczyna się od 10k i ma #!$%@? na takie wydatki, bo woli robić coś ciekawszego niż spędzać weekend na spawaniu ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HetmanPolnyKoronny: Ja rozumiem ale to co napisałeś odnosi się do stanu który nie istnieje.

Nie ma ludzi którzy nie potrafią się nauczyć tak trywialnych czynności w dobie, jak sam napisałeś, natychmiastowego dostępu do wiedzy. Jeśli ktoś nie umie wbić tego gwoździa to znaczy że nigdy mu to nie było potrzebne i tyle. Jak kiedyś będzie to się nauczy, ale zwyczajnie coraz większej ilości ludzi to potrzebne nie jest.

Najśmieszniejsze że takie
  • Odpowiedz
@Corranh wolałbym kobietę co zarabia mniej a mi zrobi sama tort, obiad, czy potrafi uprać ubranie, oplewic kawaleczek pola na warzywa, niż taka co zarabia więcej i wszystko kupi. Jakoś wolę wiedzieć co jem i z czego, wiadomo pójść raz na tydzień do restauracji ale na codzień wolę swoje. Wolę kobietę która ma jakieś hobby i umiejętności poza karierą, która zaopiekuje się córką i synem. Ja jak mam iść do karyny fryzierki,
  • Odpowiedz
@Dolan ale wiesz, że doba ma 24h?
Zamiast tracić czas na jakąś gównopracę w domu wolę dać zarobić komuś, a sam w tym czasie wolę wypocząć, aby się zregenerować przed pracą, gdzie zarabiam konkretną kasę.
Nie ma co się co się rozmieniać na drobne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kholat1945: Na początku myślałem że se jaja robisz i nawet chciałem dać plusa za ironię ale teraz już sam nie wiem.

No cóż potraktuję to na serio, więc możesz sobie woleć ale to jest moim zdaniem idiotyczne. Już lepiej zainwestuj w famrę to będziesz faktycznie wiedział co jesz, bo wątpię żeby Twoja wspaniała żona wychkdowała kury krowę na mięso, vonajmniej jedną mleczną (w moim przypadku jeszcze musiałaby być technologiem żywności, bo
  • Odpowiedz
@Mzil: ostatnio z sąsiadem brata gadaliśmy, typowy Janusz z brzuchem, pracuje na kolei jako jakiś tam elektryk i się żali, że kiedyś to byli czasy bo chłopaki po szkole umieli into praca a teraz to nie ma szkoły, wszyscy majo lewe ręce i nic nie umiejo
  • Odpowiedz
@Mzil: Mi generalnie jest głupio że nie umiem robić takich rzeczy, ale to nie moja wina więc nie mam wyrzutów sumienia. To nasi #!$%@? rodzice wymagali zawsze żebyśmy wszystko wiedzieli, a sami niczego nie chcieli nas nauczyć.
  • Odpowiedz
@Corranh pilot to jest zdrowy i po szkołach... A fryzjerka, murarz tynkarz akrobata albo mechanik samochody to jest często tłuk i chachment recydywa złodziej jeden. Raz auto oddałem to mi pompowtryski nowe wymienił na stare lejace się i 20 tys w plecy bym był i gunwo miał. Ja dziękuję. Po drugie daj mi ekipę remontowa żebym był zadowolony, żeby nie chlaly, żeby byli zdrowi psychicznie i dobrze zrobili robotę a nie chłam.
  • Odpowiedz
@rraaddeekk ja mam taką pracę że cały czas odpoczywam ^^ a jak mam pilnować stada baranów co mi zrobią krzywo barierę to wolę sam zrobić niż się potem denerwować 10 lat że krzywa barierka i klucic że im nie zapłacę.
  • Odpowiedz
@Mzil: No może fakt nie wiem, ale przynajmniej umiem gotować coś więcej niż mielone na odwal się i schabowe o smaku jako tako byle zapchać ryj XD
  • Odpowiedz