Wpis z mikrobloga

@piczu: kto o zdrowych zmysłach zrzekłby się darmowego 500 złotych? Pierwsza zasada zdrowego rozsądku: jak dają to bierz.


@Mapril: Ktoś z godnością i podstawową wiedzą ekonomiczną.
  • Odpowiedz
  • 9
@dolchus OMG. Czyli jeżeli ja, albo Ty zrezygnujesz z niego, to będzie to mialo jakikolwiek wpływ na sytuację finansów? No coś mi się nie wydaje, skoro nadal miliony ludzi go wezmą
  • Odpowiedz
@Mapril: Napisał gość z flagą chlewu obsranego gównem w avatarze xDDDD
Doooobrze, trzymasz poziom jak reszta milionów osób którzy nie widzą korelacji inflacja-zasiłki 'a jak dajom to biorom' Tfu #!$%@? ameby !
  • Odpowiedz
  • 4
@dolchus flagę ustawiłem sobie w setną rocznicę niepodległości, bo taka była fajna akcja wtedy. I do tej pory nie czuje potrzeby zmiany. Ty nie widzisz korelacji między wypowiadaniem sie, a czytaniem ze zrozumieniem.
W kwestii swoich dochodów myślisz ze swojej perspektywy. Gdybym miał jakiś wpływ na to, to dazylbym do zlikwidowania 500+ (no w sumie mam, ale moje głosowanie przeciwko PiSowi jakoś efektów nie przynosi) ale skoro nie mam REALNEGO wpływu
  • Odpowiedz
flagę ustawiłem sobie w setną rocznicę niepodległości,


@Mapril: Lata wojen, powstań, walki o idee istnienia Państwa Polskiego i polskich wartości!
A jednocześnie wyjeżdżasz że " idiotyzmem byłoby zrezygnowanie z pobierania go dla idei "
(°° #fuckthelogic brawo, braaaaawooooo, brawisssiiimo
  • Odpowiedz
@Mapril: Co za pokrętna próba tłumaczenia zachowania w imię łechtania swojego sumienia.
Taaa somsiad ukradł, wszędzie kradną, to i ja ukradnę. Identyczna zasada.
Zasada myślenia godna stada baranów. Inni to ja też ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dolchus: jak prowadzisz już z nim taką dyskusje to zdecyduj się czy ma nie brać tej pięćsetki w imię zasad czy dlatego że to kradzież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łatwiej będzie orać ten bezmyślnie rozdawniczy program jak się ma jednolitą linię argumentacji.
  • Odpowiedz