Wpis z mikrobloga

Do wszystkich niewiedzących:
pomiędzy partią liberalno-konserwatywną, a konserwatywno-liberalną jest zasadnicza różnica w kwestiach światopoglądowych.

Partia liberalno-konserwatywna jest konserwatywna w kwestiach światopoglądowych i taką partią jest #konfederacja.

#liberalnykonserwatyzm #polityka #4konserwy #bekazlewactwa #socjalizmtoszuryzm
c.....t - Do wszystkich niewiedzących:
pomiędzy partią liberalno-konserwatywną, a ko...

źródło: comment_FY3m69l3Jy7UjMBo0NMKQvH0OLtpUT9g.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SiegfriedvonMarienstadt

Janusz Korwin-Mikke poślubił piękną Dominikę Sibigę w 2016 r. On miał wtedy 72 lata, ona 29. Zanim jednak stanęli na ślubnym kobiercu byli kochankami, później na świecie pojawiły się ich dzieci: Nadzieja (2011) oraz Karol (2013).


#!$%@?, jak Wy możecie żyć z takim dwójmyśleniem, że Konfederacja to "konserwatyści obyczajowi

Co ma do cholery jasnej życie prywatne? Chodzi tylko o przestrzeń publiczną. Tak trudno zrozumieć w tym lewackim
  • Odpowiedz
@Volki: Jak można być konserwatystą obyczajowym (nazwijmy to: "publicznie") jednocześnie ruchając na boku (nazwijmy to: "prywatnie") młodą dupę - kochankę, mając ślub kościelny i dzieci z obecnego kościelnego małżeństwa?

No jak?

Wyłumacz mi ten wygibas umysłowy. #!$%@? logikę. Dawaj.
  • Odpowiedz
  • 1
@SiegfriedvonMarienstadt

Wyłumacz mi ten wygibas umysłowy. #!$%@? logikę. Dawaj.

Obecnie to ty #!$%@?, bo nie odróżniasz sfery prywatnej od publicznej.

Jeśli chcesz #!$%@? logiki, to zapraszam do SLD (dawne Wiosna i Razem), w której Spurek jest za morderstwem nienarodzonych dzieci, ale już za zakazem zabijania ptaszków. Za utrudnieniem dostępności produktów odzwierzęcych, ale sama chodzi w skórzanych butach.
  • Odpowiedz
@Volki: Doprawdy nie rozumiem, jak można zachować integralność przekonań wygłaszanych publicznie o konserwatyźmie obyczajowym, jednocześnie ruchając i zdradzając "prywatnie" na boku żonę, z którą ma się ślub kościelny.

Dla mnie to tak samo jak z Haiderem było (a u nas się mówi że tak też może być z kolejnym "orłem" konfederacji - Krzysiem), który był przewodniczącym FPÖ, gejów prawie że chiał kamienować, a sam został przyłapany w gejowskim klubie na
  • Odpowiedz
  • 1
@SiegfriedvonMarienstadt

Doprawdy nie rozumiem, jak można zachować integralność przekonań wygłaszanych publicznie o konserwatyźmie obyczajowym, jednocześnie ruchając i zdradzając "prywatnie" na boku żonę, z którą ma się ślub kościelny.

Korwin jest wolnościowcem, czyli w sferze prywatnej możesz robić co chcesz jak długo nie szkodzisz innym. Natomiast w sferze publicznej powinny obowiązywać konserwatywne wartości jakimi są europejskie, aby nie szkodzić innym, bo nie tylko ty w niej funkcjonujesz.

Jesteście hipokrytami i niewiele Was różni pod tym względem od PiSu (PiS jest odrobinę gorszy, bo do tego jeszcze
  • Odpowiedz