Wpis z mikrobloga

@Wilkudemoner: Akurat grałem niedawno w B&W. Grafika klockowata, ale jednak gra dalej jest klimatyczna i grywalna. Tylko #!$%@? mechanik człowiek zaczyna rozumieć dopiero po latach xD
  • Odpowiedz
@mroz3:
Jakby mi w 97 ktoś pokazał Wiedźmina 3 i powiedział, że to Polacy temi rencami sami zrobili to kazałbym #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: pamiętam za dzieciaka pd koniec lat 90-tych ja grywałem sobie na Pegasusie i w ferie na parę dni wpadł kuzyn z PS1 i miał jakieś wyścigi - ja się czułem jakbym się przeniósł w czasie w przyszłość i uważałem, że to szczyt realizmu. Nie pamiętam co to była za gra, ale można sobie wyobrazić jak to wyglądało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@samuraj24: pamiętam recenzje Fify 2002 z CDA albo clicka - "tak, to prawdziwe kępki trawy!" pod screenshotem z kamery w czasie wybijania piłki z "piątki".
  • Odpowiedz
@samuraj24: brat gral w fife.chyba 2000. Hydraulik naprawial kran w lazience i slyszy polskiego komentatora. Po chwili stagnacji wychodzi z.lazienki i mowi do mnie Panie co to za mecz? Mowie, ze gra, a on; aaa bo to dobrze, bo tak bym nie robil..
  • Odpowiedz
@Kempes: Aż dziwne że nikt nie wspomina o pierwszym Far Cry, grze która w momencie premiery wywołała podobny "szok graficzny" jak wydany parę lat później Crysis.

Szok graficzny, heh. Far Cry zmiótł konkurencję. Dosłownie.

Nie chodziło tu nawet o "jakość" tej grafiki, choć modele czy tekstury to była ŻYLETA jak na 2004 rok - największe wrażenie robił zasięg rysowania. Ja #!$%@?ę, spójrzcie tylko na zamieszczonego niżej skirinszota. Dzisiaj taki obrazek wrażenia nie robi, 15 lat temu to była
mnik1 - @Kempes: Aż dziwne że nikt nie wspomina o pierwszym Far Cry, grze która w mom...

źródło: comment_4V46TCzqKLbt98r2HEKrGIkM7MhIuyKh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz