Wpis z mikrobloga

@mroz3: nooo, Unreal to akurat był mocny przeskok w grafice, tego silnika używali dalej jeszcze przez lata, pamiętam nawet pinball na Unreal Engine :D
@Dico665: @Atomus: @dr_Klotz: też pamiętam ten numer, BTW miesiąc wcześniej, na urodziny pisma na płytce był właśnie Unreal :D pamiętam że dalej robił niezłe wrażenie z wykręconymi detalami. Ziomek który wtedy miał tylko 486 i zagrywał się w Heretica nie
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: Dokładnie :) i oprócz tej grafy - ta muzyka... no mega. O ile ktoś może powiedzieć, że grafika się starzeje - to muzyka z D2 jest super cały czas :) ktoś kto w to grał to od razu rozpozna z którego aktu leci muzyka po paru nutkach () i ta gitarka w Tristram....
  • Odpowiedz
@niezly_softcore: wciąż od czasu do czasu wracam do soundtracku! A szczególnie do Tristram, piękna muzyka, aż sobie puszczę. Ech, ten klimat i wspomnienia... Pamiętam że nasz trener z sekcji strzeleckiej nam przegrywał płytki z Diablo, później od kumpla miałem przegrany jeszcze Lord of Destruction, w sumie 5 płyt bodajże.
  • Odpowiedz
@Eco999: Quantum Project to taka gra, której screena akurat nie miałem pod ręką a mógł stanowić przykład gry, która czasami ociera się o względny realizm. Zrzut ekranu z Hellblade wrzuciłem bo miałem go pod ręką a od biedy też może stanowić przedstawiciela gatunku gier "możnapomylićzprawdziwością".
Czy zaspokoiłem Twoją ciekawość?
  • Odpowiedz
@kaszelkonia: nie wiem, nie pamiętam ale coś koło 2 czy 3 dyszek ale to były jeszcze czasy, że albo sam ściągasz z emula czy torrentów albo idziesz i kupujesz ''oryginał'' od armeńca na rynku :D no i ja dostałem ten od armeńca xd
  • Odpowiedz