Wpis z mikrobloga

Czy to iPhone czy Chińczyk czy Koreańczyk wszystkie tak samo się tłuką. Teraz mam mi9 jestem zadowolony, z 6s biegałem kilka tygodni, wcześniej miałem opo i żadnej różnicy nie widzę. Od Androida 7 jest już o niebo lepiej i czy miałbym iPhona czy flagowca z Androidem było by mi wszystko jedno. Z każdą edycja robota jest coraz lepiej teraz przy 9 nie chciałbym nawet jabłka gdyby mi go wciskali za darmo.
@suqmadiq2ama: @Iskaryota: i cena taka, że jak się nie podoba brak aktualizacji to sobie nowego xiaomi kupisz 400-500 zł budżetowy 700-900 lepsiejszy juz dla wiekszosci
i do 1500 dla burżujów
ja niestety zostaje z samsungiem s7 bo : a) waga b) rozmiar 5,2 cala niestety nie lubię dużych telefonów 5,5 to dla mnie już za dużo, w górach i na rowerze nie wyobrażam sobie nic gabarytów cegłofonu ( ͡°
@suqmadiq2ama
@GrammarNazi
@mistellaire
@ZdeformowanyKreciRyj
@promatiq
@SpasticInk
@KrwawyKefir
@niepanimaju
Jezusie... Jak wy potraficie na portalu zrobić gówno burze o to jaki telefon a raczej jego marka jest lepsza i czemu tak a nie tak... Jak typowe banany na osiedlu. Myślałem że wychwalanie się o markę telefonu to tylko taki mit z memow i portali typu demotywatory ale jednak to prawda xd. Każdy niech kupuje sobie to na co ma ochotę i niech nikt
To jest dla mnie fenomen. Nikt tak nie dyma swoich klientów jak Apple, a żadni inni klienci tak ochoczo nie wypinaja tylkow, jak klienci Apple ( ͡º ͜ʖ͡º)


@GrammarNazi: fenomen to jest to jak bardzo użytkownicy innych telefonów dają #!$%@? o to, że ktoś woli iphone'a xD

btw. na screenie jest wspomniany 5s, telefon który jest #!$%@? tak stary, że #!$%@?. w 2015 kupiłem używkę takiego
Trzeba być ostrym biedakiem żeby używać iPhona 5 w 2019. Ogólnie używanie telefonu dłużej niz 2-3lata to wstyd.
@Totalnyszef

To nie tak dziala, im bateria jest bardziej zuzyta tym wieksze jest spowolnienie telefonu. Jest to robione po to zeby urzadzenie nie rozladowywalo sie po chwili


Skąd takie rzeczy bierzesz xD
@ROCCO1: no może w przypadku androidów dwuletni telefon to gówno z poprzedniej epoki xD nie robiłem tego dla japka na obudowie tylko dla przyjemnego dla mnie interfejsu, wcześniej miałem same androidy, ale po rodzinie w spadku dostałem ipoda toucha 4 i ipada 2 i zakochałem się w płynności iOSa w porównaniu do posiadanych przeze mnie androidów.

chcecie sie odrozniac od biedy

was #!$%@? nie stac

wazne sie japko na obudowir


@
@suqmadiq2ama no jak się jest amebą to się o telefony nie dba, mój stary Redmi 3s cały czas na chodzie mimo z 3-4 lat na karku, no i chodzi całkiem płynnie. RN5 po prawie 2 latach poszedł dla matki i uzywa go od pół roku.