Wpis z mikrobloga

@Totalnyszef: może zamiast tego można by było użytkownikowi udostępnić możliwość wymiany baterii?

Bo jeżeli zużycie baterii jest jedynym powodem postępującego spowolnienia telefonu, to chyba należy przede wszystkim wyeliminować przyczynę?

Ale po co? Skoro już piąty człowiek tutaj woła mnie BO PRZECIEŻ APPLE TO ROBI DLA NASZEGO DOBRA BYŚMY MOGLI UŻYWAĆ SWOICH WSPANIAŁYCH TELEFONÓW. Kuźwa, jak jakaś sekta xD
@Totalnyszef: Chyba mogę powiedzieć: I vice versa xD. Jesteś walony w bambuko przez korpo, która jeszcze ci mówi, że to dla twojego dobra. A ty się cieszysz, że z każdym rokiem twój sprzęt, który jeszcze by spokojnie pohulał z kilka lat musi iść do kosza, bo niewymienialna (przynajmniej dla zwykłego zjadacza chleba) bateria, jako element eksploatacyjny, jest niemożliwa do wymiany xD.
znajdz mi telefon telefon z czasow 4s ktory w ogole da sie uzywac xD


@niepanimaju: choć to nie czasy 4s to jak rozjechałem swojego samsunga to latałem pare dni z nokią n82, dzwoniła, pisała smsy, muzyka grała.

Cudowne urządzenie warte każdych pieniędzy.


@miickey: sam mam, kupiłem nówkę w sklepie, co do pieniędzy to się nie zgodzę.
@Iskaryota: No dobra teraz juz przesadzasz, przed napisaniem odpowiedzi mogles poswiecic chociaz 30 sekund na wpisanie frazy: wymiana baterii iphone w google. Ale nie, lepiej napisac glupote w internecie na dodatek w temacie którego kompletnie się nie zna