Wpis z mikrobloga

pytanie a propos kupna hgh, ktoś może mógłby się dopowiedzieć o jakości gorillaz pharmacy, a jeszcze jestem ciekaw, czy jak kupię sobie w necie hgh imperiala, to czy jest jakieś poważne ryzyko, to ktoś sobie wszystko podrobił, opakowanie, ampułki i te pe? no i może ktoś kojarzy gościa sterydy-anabolix.net. Plus pytanko, czy do podrabiania hgh są takie same incentywy, jak do wszelkiego innego w kwestii legalności, takie samo ryzyko ? pzdr
#sterydy #mirkokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
@akmere: hgh to bardzo długi łańcuch aminokwasów, wystarczy że troszkę spędzi w większej temperaturze i wystąpi denaturacja. Co za tym idzie, nie będzie działało Pytanie trochę bez sensu. Produkt może działać na początku ale jakiś debil go źle przechowywał i Ci go sprzeda, a Ty później powiesz że x lab #!$%@? działa.
  • Odpowiedz
@akmere: ogolnie wiekszosc gh chinskich to kasa w bloto. jak wspomnial @chuckmls one nawet transportu nie przezyja. pomysl sobie ze oryginalny genotropin jest z hurtowni do aptek sciagany i przyjezdza w lodowkach, w aptece rowniez trzymany w lodowie.
  • Odpowiedz
@fabek: GH z chin jest liofilizowany wtedy ma troche wieksza tolerancje na temperature. Apteczny jest juz w roztworze wodnym i tam konieczna jest lodowka a nawet specjalne opakowanie na czas przewozu GH do domu.
Chodza sluchy ze z imperialem bywa roznie, na poczatku byl chwalony (lub pompowany), teraz chodza rozne glosy.
GH z takich stron nie kupuj, jak juz to poszukaj najwiekszego kolesia na silowni (takiego ~140kg na zyle) on
  • Odpowiedz
@fabek: W wielu przypadkach tak, jadnakowoż jest w obiegu 'poprawny' GH z chin, jest tez w obiegu GH ktory przylatuje do PL w formie RAW i tu go dziela. Ale cena u polskiego posrednika jest wysoka.
Ale jak ktos nie rosnie bez GH to z GH tez za wiele nie urosnie :)
  • Odpowiedz
Ale jak ktos nie rosnie bez GH to z GH tez za wiele nie urosnie


@bst: Na takim legitnym też nie? Nigdy się nie interesowałem bo nie miałem dojścia, tyle co czasem zagranicznych koksów na yt posłuchałem
  • Odpowiedz
@bst: A jakby za dużo tego dawać to nie urosną dłonie i głowa czy coś? Rich Piana mówił że musiał czapki zmieniać i pasek od zegarka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest taka choroba Akromegalia, od nadmiaru gh wszystko się deformuje i rośnie, ale fakt niektórzy fighterzy z tym nie mają jakiś super większych mięśni
  • Odpowiedz