Wpis z mikrobloga

Życie z toksyczna matka to rak. Dwa dni temu kupiłem garnitur (marynarka, spodnie), muche, 2 pary garniturowych skarpet, pasek wszystko łącznie 600zl. Dzisiaj cały ranek matka wrzeszczy do mnie "Trzeba było łazić po sklepach, mąż mojej koleżanki kupił dwa garnitury po 200zl". Wziąłem go w takim stylu "casual" coby użyć go jeszcze kiedyś np. do pracy biurowej. Zastowalem się do rad znajomych, jakichś ludzi z wykopu, młodych sprzedawczyń i sam się w nim dobrze czułem i czuję, to mimo wszystko matka robi wyrzuty sumienia, że nie wziąłem worka na ziemniaki, jak dla 50 latka na stype. #przegryw #stulejacontent #grazynacore #polskiedomy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 58
@wykopowajulka15 ja to do krawcowych zaszedłem kiedyś żeby mi w #!$%@? zwęziły to gada, że tak niemodnie (baba 50+), mama kolegi to mu koszule prostą i dwa rozmiary za dużą kupiła, bo tak ładniej niż slimowana i dopasowana do sylwetki
@wykopowajulka15: to jest nic, niektorym wypominaja jakiekolwiek zuzycie wody, papieru toaletowego czy jedzenia. Ale tak, to jest beznadziejne i powinna byc jakas ustawa pozwalajaca izolowac dzieci od takich ludzi zapewniajac im alimenty.
@Xysz: jest na to rada - wyprowadzenie sie po maturze. niewiele jest studiow na ktorych nie mozna pracowac na pol etatu (jedyne jakie przychodza mi do glowy to medycyna i stomatologia no i prawo ale osoby studiujace te kierunki to nie pochodza z patologii, ale nawet na nich utrzymanie sie nie jest az takim problemem bo zawsze sie jakies pieniadze od rodzicow dostanie a mozna sobie dorobic dajac korepetycje po 30zl/h).
@wykopowajulka15: U mnie rodzice tylko burzyli się że wziąłem telefon na raty, a tak maksyma "zarabiasz to masz" jak coś kupuje. Ostatnio kupiłem kiksy za 400 zł i nic ani słowa
@tomislawniepelka: Albo iść na cc nie pokroju garnki, pościele i pokazy tylko w takim gdzie muisz pokazać szefostwu że się starasz, żeby przenieść cię wyżej. Ja od października idę na studia (bo w tamtym roku poprawiałem maturę i nie