Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sckb: nie czasem tylko w większości wypadków. Uważam że z 90% tego co się widzi w necie jest fejkiem, heheszki z MADEK I BOMBELKÓW, zastanówcie się nad tym trochę, wszystko jest na tym samym schemacie, byle by tylko podzielić społeczeństwo i wzbudzić nienawiść. Bo przecież one BIOROM MOJE PIENIĄDZE, są głupie i chciwe i tylko 500+ patologia hue hue hue.. Dziel i rządź, armia trolli robi swoje.
  • Odpowiedz
@mitatuyo: możliwe, że ten obrazek to akurat bejt, ale to może być powszechne, że ludzie reagują wyzwiskami jak nie dostają tego co chcą. Sytuacja z wczoraj: stoję w galerii obok McDonald's, podchodzi jakaś baba (koło 50, dziwna, widać, że coś nie tak z głową) i pyta czy kupię jej coś małego do picia. Ja się pytam dlaczego mam Pani cokolwiek kupować. Ona rzuca jakąś gównohistoryjke z rękawa, że dopiero wyszła ze
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: Skoro jest szansa, że ktoś kupi, to czemu nie wystawiać w takiej cenie? Sukienka pewnie wyjściowa, raz noszona ( ͡° ͜ʖ ͡°) to cena aż tak nie spada. Jak nikt nie będzie chciał kupić, to zawsze typka może obniżyć cenę. Nie spieszy jej się pewnie, żeby się tej sukienki pozbyć.
  • Odpowiedz
@belmond324: no do mnie kiedyś podeszli bezdomni, że są głodni, jak kupowałem kebsa. Miałem akurat bułkę, którą i tak bym pewnie zjadł chwilę później, ale stwierdziłem, że im dam. Co oni na to? "Bułkę mi będzie dawał, a może ja też bym chciał zjeść coś ciepłego!" xD
  • Odpowiedz