Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Część chciałabym się poradzić (#rozowypasek here, 31 lat)

Poznałam na imprezie u znajomych fajnego gościa. Był schludnie ubrany, zachowywał się grzecznie i był duszą towarzystwa. W czasie ogniska gadaliśmy jakieś pół godziny, gdzie powiedział, że jest lekarzem. Nie powiem nakręciłam się, bo gość faktycznie sprawiał wrażenie kogoś lepszego niż moi dotychczasowi faceci. Wymieniliśmy się FB.

Wyszło tak, że nasze drugie spotkanie było w kinie a na trzecie udaliśmy się na podwieczorek i potem miałam wpaść do niego na ,,film,,.

Było wszystko spoko, bo miał trzy pokojowe mieszkanie, serio nowoczesne, dość drogie sprzęty ,,fan Maca,,. Jeden pokój był jednak inny od wszystkich. Miał tam jakieś książki, duuuzy monitor, biurko no i lampkę.

Wyszło na to, że faktycznie jest niby lekarzem a potem zapytałam go jaka specjalizację ma: to powiedział, że radiologie xD ja trochę nie wiedziałam o co chodzi, ale wytłumaczył mi że to specjalizacja gdzie robią zdjęcia itd. szczerze mówiąc totalna nuda i dla mnie to wgl nie lekarz który tylko pstryka i ustawia pacjentów do zdjęcia. Wcześniej mówił że pracuje z domu, więc zapaliła mi się lampka, że coś kręci (skoro ma tyle kasy a mówi że pracuje w domu, a przecież radiolog pracuje w szpitalu) Więc faktycznie stracił trochę w moich oczach i się ulotnilam po filmie.

Teraz nie mogę znieść jaka byłam głupia, że nie odróżniam radiologa od elektroradiologa który przygotowuje pacjenta do zdjęć itd..... chciałam się do niego odezwać, zagadać, ale mówi że ma ciągle dużo pracy, nie wiem jak go podejść. Może wybrać się do niego osobiście? Skoro pracuje w domu to i tak mnie będzie musiał wpuścić. Nie chcę mu się narzucać, ale chcę żeby zrozumiał, że go szanuje i jest super facetem. Z resztą on też już nie jest młody 34 lata, za to bardzo uparty....

#pytanie #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: nie taki zły bo odpisuje, ale to tylko dlatego że mi się nudzi. Także: jesteś dzbaniarą której wypowiedź w 90% była o pracy, poniekąd zarobkach, mieszkaniu typa, sprzęcie jaki ma w mieszkaniu (aż dziw że o aucie nic nie wspomniałaś) i tym że udowodniłaś mu że jesteś tępą lochą lecącą na hajs. Myślisz, że skoro ma 34 lata to jest desperatem? Nie te czasy żeby mężczyźni którzy znają swoją wartość
Pobierz
źródło: comment_Vaif0275TCh0VMfo7njvgS1z2L34wmQP.jpg
Przecież to jest jeden z #!$%@? baitów tego roku, piszę wam to jako ktoś kto się często przez zarzutki irytuje lub się na nie nabiera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: lepszy niż Twoi poprzedni faceci bo bardziej perspektywiczny w kontekście zarobków? słabo. słabo.

wiesz dlaczego fan Maca? no na Macach z ekranami Retina dużo lepiej widać pewne szczegóły zdjęć rentgenowskich, wyników tomografii i innych badań, które opracowuje radiolog.

jeśli to nie jest bajt... życzę facetowi wszystkiego dobrego i mam nadzieję że jest w stanie poznać kto się nim interesuje, a kto leci tylko na kasę.