Używał ktoś może kosmetyków Acqua di Parma, jak na przykład balsam/żel pod prysznic i może się podzielić wrażeniami? Kusi mnie, żeby kupić dla podbicia zapachu, ale nie wiem, czy warto. Używam Mandarino di Sicilia i jak na włosach zapach utrzymuje ponad 8h, tak już na skórze, wiadomo #perfumy
✨️ Gdzie kupić piękny pierścionek zaręczynowy?Ⓘ Ludzie dajcie cynki gdzie kupić pierścionek zaręczynowy. Ma być złoty, nie jakieś białe złoto, tylko prawdziwe, złote złoto. Powinien mieć motywy roślinne. Patrzyłem na https://rozgastore.pl/, ale one są brzydkie. Budżet do 15k PLN
@Ingenieur: EdT są właśnie bardziej lekkie przez liczi, które nadaje im pewnej kwasowości i lekkości, osobiście bardziej mi się podobają niż EdP, to są różne zapachy :)
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡°͜ʖ͡°)
Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.
Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
#perfumy Może komuś przydadzą się kody do flaconi dla nowych klientów 55pln MPA25PLSOVNK-F1BGYZ dla stałych 49pln MPASOVBKPL-GIG5H
Kupon rabatowy jest ważny do 02.01.2026 Wykluczone są następujące marki CHANEL, Clive Christian, CREED, Dr Barbara Sturm, Essential Parfum, Emil Élise, Initio Laboratorio Olfattivo, Liquides Imaginaires, Maison Crivelli, Maison Tahité, Moroccanoil, Pana Dora, Parfums de Marly, Perroy, Roberto Ugolini, Sensai, Simone Andreoli, XERJOFF, Une Nuit Nomade, M. Micallef Minimalna wartość zamówienia 299,00 zł
@st_anger6: nie przepadam, za to lubię gdy pachnie Dior Homme Cologne, Montblanc Meisterstuck lub By Killian Apple Brandy on the Rocks, chociaż ten ostatni ma dość słabe paramtery, no ale niezły z niego przyjemniaczek :D
#perfumy potrzebuje jakiś wyróżniający się, docelowo słodki ale niekoniecznie zapach damski. Taki, który jakkolwiek wyróżnia się na tle reszty, większości. Jakieś propozycje nie za miliony perfumowe świry?
Jadę z dziewczyną na weekend w góry w przyszłym tygodniu, pierwszy raz będę o tej porze roku w tatrach zawsze jeździłem wczesną jesienią. Jakie bezpieczne szlaki polecicie dla amatorów z raczkami? Jakich warunków możemy się spodziewać? Bardziej na grubą zimową kurtkę czy raczej na zwykłą "puchówkę" ?
@Marcin269: w raczkach szliśmy w zeszłym tygodniu do murowańca przez Boczań, jak jest ładna pogoda, to warto przy okazji zobaczyć Czarny Staw Gąsienicowy i powrót np na Brzeziny. Śnieg na szlaku był ubity, więc bardzo przyjemnie się szło, polecam wziąć kijki. Jeśli chodzi o ubranie, to jestem zwolenniczką ubierania kliku cieńszych warstw, najlepiej szybkoschnących. Radzę nie przesadzać z grubością kurtki, bo można się mocno zgrzać na podejściach, ważne, żeby była
#perfumy