Wpis z mikrobloga

Nowa promocja Revoluta natchnęła mnie do odświeżenia artykułu na jego temat. Jeśli nie jesteście jeszcze użytkownikami Revoluta, we wpisie jest też link do promocji, która pozwoli Wam zacząć przygodę bez kosztów:

Dwa lata z Revolutem, najlepszą kartą do zakupów online i podróży

We wpisie podsumowuje prawie dwa lata korzystania z aplikacji, opowiadam trochę o nowościach takich jak transakcje giełdowe czy zakup kryptowalut, a także porównuję plany Premium i odpowiadam na pytanie, czy warto. Według mnie - dla zwykłego użytkownika premium absolutnie nie jest ciekawym rozwiązaniem - plany są za drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do lektury ;)

#zwtravel #podroze
Pobierz
źródło: comment_wefhH5TEsNQghxWEp1P203igeBRrkMIB.jpg
  • 26
najlepszą kartą do zakupów online i podróży


@zbigniew-wu: wcale nie najlepsza, zwlaszcza do podrozy gdzie musisz z bankomatow korzystac albo masz dodatkowa prowizje na wymiane waluty. banki maja czesto takie same kursy bez limitow na bankomaty czy innych oplat.
@zbigniew-wu: Zacznijmy od tego, że bitcoin i inne kryptowaluty, które możesz kupić za pomocą revoluta nie należą nawet do Ciebie. Nie można je nigdzie przelewać i jedyne co możesz zrobić to odsprzedać z powrotem. Poza tym, to byłbym ostrożny z promowaniem ich usług, bo afer z nimi było już pełno gdzie przy większych kwotach jak i transakcjach biznesowych, przelane pieniądze po protu nie docierały do odbiorcy, a obsługa klienta wypięła się
@GhostxT:

Zacznijmy od tego, że bitcoin i inne kryptowaluty, które możesz kupić za pomocą revoluta nie należą nawet do Ciebie. Nie można je nigdzie przelewać i jedyne co możesz zrobić to odsprzedać z powrotem.


dzięki za uwagę! Przeczytałeś wpis, czy komentujesz tylko dwa zdania z mirko? Bo dokładnie o tym napisałem :/

@rtg_: które konkretnie banki mają takie same kursy? bo z tego, co sprawdzałem, to revolut wygrywał z każdym
@zbigniew-wu: Najlepszy chcyba - pekao sa - trzeba warunek spelnic wplywu 500zl na rachunek i 1 platnosc karta i bankomaty zagranica darmowe.
Envelobank - za 5zl miesiecznie masz nieograniczone bankomaty zagranica
Kurs mastercard i visa, bez prowizji - podobny jak w revolucie

Aliorbank konto internetowe + korzysc przewalutowania korzystnego - kurs mastercard na usd, a z usd na pln po kursie srednim NBP, darmowe wyplaty zagranica
@zbigniew-wu

dzięki za uwagę! Przeczytałeś wpis, czy komentujesz tylko dwa zdania z mirko? Bo dokładnie o tym napisałem :/


Zamiast się pienić, to trzeźwiej spójrz na tę swoją reklamę bo nie dość że w dość zbiegajacym się czasie z promocją wrzuciłeś materiał to jeszcze załączyłeś jebitne foto na całą stronę z wymiany BTC z akapitem bitcoin w revolucie i pod samym spodem dopiero zaznaczyłeś że wypłacić nie można xD
@GhostxT: nie pienię się, tylko nigdzie nie sugerowałem, że to przypadek, że"w dość zbiegającym się czasie z promocją" wrzucam materiał, tylko napisałem wyraźnie, że napisałem go zmotywowany przez promocję. Revoluta reklamowałem 2 lata za darmo, od kiedy zacząłem z niego korzystać, więc nie widzę żadnego problemu, bo polecam jedynie usługi, które uważam za warte polecenia.

@rtg_: dzięki Mirek, przyjrzę się tym co poleciłeś ;)

@Kacorek: czemu nie ¯\_(ツ)_/¯
@zbigniew-wu: miałem tą darmową ale się zjarał chip. Kupiłem premium i zapisałem się na metal. Jak podwyższylem plan to została aktywna i pewnie wymienię niedługo jak się zjedzie za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)