Wpis z mikrobloga

Chciałby ktoś zobaczyć wykopalisko o całkowitym koszcie porodu w USA, Texas. Wszystko ładnie przedstawione co i za co z opisem ile z tego pokryło ubezpieczenie a ile z własnej kieszeni zapłaciłem. Wydaje się, że już wszystkie claims otrzymałem.
Jak będzie jakikolwiek zainteresowanie to do weekendu powinienem coś ogarnąć :).


#usa #podroze #koszt #porod #szpital #ubezpieczenia #ubezpieczenie #medycyna
Pobierz thoorgal - Chciałby ktoś zobaczyć wykopalisko o całkowitym koszcie porodu w USA, Texa...
źródło: comment_5ng6Zuc8SleruT3EzvjS2Foc07iv0KyA.jpg
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mucher: a to nie jest tak, że to jest non emergency tylko? Bo czytałem, że gościa zawieźli do szpitala który nie miał umowy z jego ubezpieczycielem, ale przy podpisie gdy miał już zbankrutować bo nic nie znaleźli dostał ataku czy tam symulował i podpieli go pod u ubezpieczyciela. Ogólnie chora sytuacja tam była, trafił do bananowego szpitala w bogatej miejscowości i ceny za usługę były #!$%@?.
@mucher: @lennyface: ratowanie życia zawsze traktowane jest jako in-network, jeśli lekarz jest out-of-network lecz leczy w placówce in-network to jest traktowany jako in-network. Jeśli chodzi o out-of-network zależy jakie masz ubezpieczenie PPO lub HME, przy PPO czesc kosztów może być pokryta przez ubezpieczenie, przy HME sam musisz płacić całkowita kwotę, ubezpieczenie nic Ci nie da...