Wpis z mikrobloga

Chciałby ktoś zobaczyć wykopalisko o całkowitym koszcie porodu w USA, Texas. Wszystko ładnie przedstawione co i za co z opisem ile z tego pokryło ubezpieczenie a ile z własnej kieszeni zapłaciłem. Wydaje się, że już wszystkie claims otrzymałem.
Jak będzie jakikolwiek zainteresowanie to do weekendu powinienem coś ogarnąć :).


#usa #podroze #koszt #porod #szpital #ubezpieczenia #ubezpieczenie #medycyna
Pobierz thoorgal - Chciałby ktoś zobaczyć wykopalisko o całkowitym koszcie porodu w USA, Texa...
źródło: comment_5ng6Zuc8SleruT3EzvjS2Foc07iv0KyA.jpg
  • 43
Moj tata mial w usa zawal.. dwa tygodnie lezal w szpitalu. Zrobili mu bypasy, przetykanie zyl i przez przypadek uszkodzili pluco i po 3 dniach znowu go otwierali.. rachunek na ok 475k$.. caly wydruk mial ponad 4 metry:)
Jednak nie takie kolorowe te stany


@Paitius: o panie, delikatnie powiedziane. Gdyby nie propaganda i armia to nikt by do Stanów nie wzdychał, pod wieloma względami są daleko za Polską.

@rybsonk: ale przyrodę maja super :<
@iPhoneMaster: Z tego co wiem, to jeśli chociaż jedno z nich ma obywatelstwo, dziecko je odziedziczy.

Niemniej trochę strach jeździć do Meksyku, a myślę, że jak ktoś jest rodowitym Amerykaninem, to stać go na ten poród (względnie jest bardzo biedny i Obama care mu opłaci).
@janeeyrie: ma to sens. Urodzisz w domu jesteś twardzielem chcemy takich ludzi w kraju, urodzisz w szpitalu znaczy się ma hajs takich tez chcemy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) win win w obu przypadkach.
@Paitius: @lennyface: Zaczynając od tego, że wycieczka ambulansem do szpitala to kilka tysięcy dolarów - a przy odrobinie szczęścia może się okazać, że szpital jest "out of network" (albo i doktor choćby) - czyli co z tego że mamy ubezpieczenie, jeśli ubezpieczyciel nie ma z nim umowy i kasy nie odda.

GAO found that about 69 percent of ambulance transports were out-of-network in 2017. The median cost of an air