Wpis z mikrobloga

Chciałby ktoś zobaczyć wykopalisko o całkowitym koszcie porodu w USA, Texas. Wszystko ładnie przedstawione co i za co z opisem ile z tego pokryło ubezpieczenie a ile z własnej kieszeni zapłaciłem. Wydaje się, że już wszystkie claims otrzymałem.
Jak będzie jakikolwiek zainteresowanie to do weekendu powinienem coś ogarnąć :).


#usa #podroze #koszt #porod #szpital #ubezpieczenia #ubezpieczenie #medycyna
thoorgal - Chciałby ktoś zobaczyć wykopalisko o całkowitym koszcie porodu w USA, Texa...

źródło: comment_5ng6Zuc8SleruT3EzvjS2Foc07iv0KyA.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@thoorgal: no dobra ale na co konkretnie patrzę. Masz jakieś podsumowanie szczegółowe? Bo mnie szczerze mocno interesuje, z reguły na reddicie są jakieś proste zabiegi które w Polsce są na nfz a tam ludzie po 15 tys płacą.
  • Odpowiedz
  • 5
@lennyface: To tylko printscreen z apki ubezpieczenia, to są całkowite claims (nie wszystkie) wysłane do ubezpieczalni. Od tego jest rabat, moje deductible i out of pocket cost...
  • Odpowiedz
@Muireann: specem nie jestem, wiem już jakie mają plany ubezpieczeniowe, jak szukać swojego planu w swoim stanie i dlaczego młodzi z dziećmi często zgadzają się #!$%@?ć na kolanach przez dekadę u pracodawcy który chociaż ci daje brązowy pakiet. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jednak nie takie kolorowe te stany


@Paitius: o panie, delikatnie powiedziane. Gdyby nie propaganda i armia to nikt by do Stanów nie wzdychał, pod wieloma względami są daleko za Polską.
  • Odpowiedz