Wpis z mikrobloga

pani Karina Bosak z Ordo Iuris przyparta do muru plącze się niczym pan Sławek Mentzen w słynnej debacie z Petru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- np. jest hotel, i czy pani by chciała żeby ten hotel nie przyjmował ludzi, niebędących małżeństwem (np. konkubinat)?
- noo jakby... ale to jakby... ja tutaj nie mam jakichś wewnętrznych sprzeciwów... no jakby tu... pan mnie pyta jakby o... jakby prawa z różnych względów jakby... no i... yyy

#wybory #bekazkonfederacji #polityka
tentin_quarantino - pani Karina Bosak z Ordo Iuris przyparta do muru plącze się niczy...
  • 51
@13f14: dokładnie, ludzie jebiacy na magazynach, myślą ze się staną klasa średnia jak memcen uprości pit i cit. Pomijam wszystkie #!$%@? pomysły z bonami, które maja sprawić ze będzie konkurencja w edukacji i zdrowiu w całej Polsce. Już widzę te rywalizacje w mniejszych miejscowościach. Wolny rynek nie jest rozwiazaniem na wszystko do #!$%@?... Co jeszcze powinno być wolnorynkowe? Obrona narodowa? Może dajmy wszystkim bony czołgowe, i będziemy sobie robić zrzutki na
W tym i podobnych przypadkach Korwin miał rację. Ich kobiety mają mózg porównywalny z ich inwentarzem. Koza nawet jest mądrzejsza.


@powsinogaszszlaja: to jest konfiarska wersja błędu przeżywalności i zarazem błędne koło:
Korwin widzi głupie kobiety wokół siebie - Korwin mówi, że kobietom trzeba odebrać prawa wyborcze etc. - mądre kobiety są odstraszone słowami Korwina - do konfy garną się tylko głupie kobiety - cykl zaczyna się od nowa.