Wpis z mikrobloga

Zapomniałem herbaty do termosu zrobić przed wyjazdem, jadąc przez wioskę zobaczyłem, ze jest starsza pani która kosi trawę, zapytałem czy mógłbym u niej zagotować wodę w czajniku. Zgodziła się, przy okazji zapytała czy nie chce może zjeść sniadani i wypic kawki, powiedziałem wiec w sumie czemu nie. Zrobiła, razem siedliśmy na ogródku i pogadaliśmy. Pierwszy raz spotkałem się z taka piękna polska gościnnością () jeszcze dostałem gruszki na drogę (ʘʘ) #snikpodroznik
snickers111a - Zapomniałem herbaty do termosu zrobić przed wyjazdem, jadąc przez wios...

źródło: comment_zakb6aApWetPTIi8kPuwWFt8ZUhr01X6.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@snickers111a: kiedyś jak siedziałem na działce to właśnie zajechał taki obieżyświat zapytać się jak prowadzi dalszą droga, zaprosiłem go na werande. Spytałem czy chce pić bądź coś zjeść skromnego. Pokazałem mu na mapie dojazd do miasta w którym miał się zatrzymac i pojechał sobie, ach jaki to był miły człowiek
  • Odpowiedz
@snickers111a: Powiem Ci kiedys zatrudnilem sie u takiej starszej Pani, prace porzadkowe, koszenie trawy i takie tam. Z rana zawsze mnie milo i cieplo witala, wody nie musialem kupywac zawsze zgrzewka na mnie czekala, co lepsze codziennie czestowala mnie obiadem i porcje byly epickie, prosilem zeby zmniejszyc porcje bo naprawde ciezko bylo pracowac po takim obiedzie XD aa kobitka , ze nie bo trzeba duzo jesc :P Generalnie cudna Kobieta.
(
  • Odpowiedz