Wpis z mikrobloga

o #!$%@?, kichnia opalana drewnem, przeciez te potrawy moze #!$%@? wygladaja ale musza smakowac dobrze jak 100 chui :O


@Dymass:

też mam kuchnię węglową (ale i zwykłą kuchenkę elektryczną) uwielbiam wszystko co gotowane, smażone i pieczone na prawdtiwym ogniu. Mieszczuchy nie znajo i niech żałujo


@helga-von-klusken: xDDD no tak bo to ma jakieś znaczenie jakie jest źródło ognia którym nagrzewasz patelnie xDDD

tak zmienia smak ( ͡° ͜ʖ
@helga-von-klusken: Jakiś creep który ma konto kilka miesięcy dodał mnie do obserwowanych zero wpisów to patrze co typ plusuje zastanawiając się czy mam się obawiać o swoje życie xDDD

Co nie zmienia faktu że napisałaś głupotę. Pewnie żarcie gotowane na płycie indukcyjnej nie ma smaku xDDD

Jeszcze bym rozumiał jak by była mowa o jakiejś kiełbasie z ogniska czy różnicy między grillem gazowym/elektrycznym/tradycyjnym ale tutaj to głupota totalna.
@George_Constanza: mam kuchnię węglową opalaną drewnem i zwykłą gazówkę. Tu nie chodzi o rodzaj ognia. Tu chodzi o sposób ogrzewania. W piekarniku gazowym ciepło dochodzi bezpośrednio z góry i z dołu- przez to potrawa jest bardziej wysuszona. W kuchni wędlowej ciepło dochodzi tylko z boku (bo w drugiej komorze buzuje ogień) z tego powodu pieczenieb rwa o wieeeele dłużej ale potrawa nie wysycha. Więcej soków, lepszy smak- to nie żadna wiedza