Wpis z mikrobloga

@zemsta_przegrywa: Nie mówiłam tego w pełni na poważnie ale mogę ci odpowiedzieć poważnie, możesz oczekiwać, że kobieta nie będzie miała instagrama ale faktycznie to zachowanie było trochę żenujące bo jeśli chcesz się z kimś rozstać niezależnie od powodu to nie siedzisz i nie czekasz aż druga osoba sama napisze co się dzieje tylko po prostu sam się z kimś rozstajesz i nie zachowujesz się jak dziecko, które nie może powstrzymać emocji
Nie mówiłam tego w pełni na poważnie ale mogę ci odpowiedzieć poważnie, możesz oczekiwać, że kobieta nie będzie miała instagrama ale faktycznie to zachowanie było trochę żenujące bo jeśli chcesz się z kimś rozstać niezależnie od powodu to nie siedzisz i nie czekasz aż druga osoba sama napisze co się dzieje tylko po prostu sam się z kimś rozstajesz i nie zachowujesz się jak dziecko, które nie może powstrzymać emocji z powodu
@zemsta_przegrywa: Dziewczyna miała szczęście, gdyby nie miała instagrama i nieświadomie związała się z takim facetem to już na żadne wakacje by nie pojechała bo plaża i baseny odpadają


@ripleyx Ja tam żadnej plaży ani basenów nie widzę na zdjęciu. Poza tym, co ona twoim zdaniem chciała uwiecznić i pokazać czy może pochwalić sie czymś na tym zdjęciu? Trampkami? Papierosem w ręce?
@ripleyx: gdy idziesz na plażę, to wypinasz dupe do każdego? Lub wypinasz ją każdemu kto by Cię chciał w takiej pozycji zobaczyć? Jest różnica między tym jak ktoś patrzy, a jak się coś komuś samemu pokazuje. I gdyby moja kobieta chciała chodzić nago i by się przez to czuła lepiej, to jak najbardziej! Nawet gdyby przez to się czuła piękniejsza, to sam bym miał dobry humor! Ale jest różnica w tym