Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tyle papy #!$%@?, zeby z pokoju zrobic wczesnego gierka xD

@lolo555:

Następny. ()

Jodelka to nie jest wzór wczesnego Gierka, to od lat popularny w Europie wzór, który obecnie jest w nowych trendach jeśli chodzi o wykańczanie mieszkań.
@szopiszpon: Bez przesady, że te 4 tysiące to tak dużo kasy, jeśli mówimy o podłodze z której się będę cieszył kilka, przy odpowiedniej pielęgnacji kilkanaście lat.
Powiedz mi proszę jak za resztę wyposażyć salon skoro stół kosztuje 3k; kanapa 2,5k; podstawa pod tv 1k, fotel 0,8k.
Wiem, że te krzesła są tragiczne. Ale to jest tymczasowe.
Kupiłem mieszkanie w stanie agonalnym, podwójna warstwa tapet, kasetony, na podłogach gumolit, tynki do zrobienia.
@Artic: Tobie podobają się podłogi marchewki, a moim małym marzeniem było mieć jodełkę francuską w salonie.
Ja lubię azjatki a Ty murzynki.. Gusta..
@lolo555: Rozumiem, że jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami, bądź je wyznaczasz :)
@ZwyklyFacet: nie no, ja rozumiem, że wzór może się komuś nie podobać, to normalna sprawa. Ale mówienie, że to komuna, prl i w ogóle wstyd to już trochę przejaw ignorancji lub braku wiedzy w danym temacie.

I tak, ja kiedyś też tak myślałem bo po prostu nie miałem zielonego pojęcia no tym temacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@ZwyklyFacet: Jesli na horyzoncie dalsze wydatki i zarobki tych rzędów - pozostaje życzyć pomyślnego kompletowania! Najniższy pułap pokoju jak najbardziej wygląda dobrze.Sądziłem z początku, że zdecydowałeś się zafundować sobie trochę elegancji w post-PRLowskiej melinie i cieszyć się drewnem w kontraście ze starą meblościanką ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZwyklyFacet: rozpuszczalnikowego zapachu po olejowaniu jakoś się pozbyłeś? Ja 2 tyg temu olejowałem ściankę obłożoną płytą fornirowaną i do tej pory czuć