Wpis z mikrobloga

@kinderjajo: Mam VAGa i tez jest więcej mocy na hamowani niż w katalogu. Zdaje sobie sprawę ze na papierze może być podobnie jeśli chodzi o osiagi, natomiast charakterystyka wolnossącego silnika przy jeździe autostradowej absolutnie mi nie pasuje. Elastyczność jak napisałeś jest dla mnie kluczowa i Mazda tutaj wymagała częstszej redukcji biegu i ciągnięcia wyżej obrotów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sebb521 mi się mega podoba też będę polował ale na nową mnie nie stać tylko bitą z USA jakiś 2017-2018 rocznik po lifcie w środku jest wyjątkowo zgrabna
  • Odpowiedz
jne sedany i każdy kupuje mazdę jak chce japonczyka który w miarę ładnie wygląda, to smutne


@atrax15: taka prawda , szkoda ze tak kradzione to jest auto... koszt AC to juz trzeba doliczac do ceny obowiazkowo
  • Odpowiedz
@Sebb521: Gratuluje :D moja właśnie kończy rok .. dobra wiadomość, nadal nikt jej nie ukradł wiec może jest nadzieja że coś się zmieniło :D

Ostatnio zatrzymała mnie policja sprawdzić czy nie kradziony, ale mówili że kradną tak do rocznika 2016, potem raczej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sebb521: Głupcze! W tych piniondzach miałbyś dziesięcioletnie ałdi A8... A tak na serio, to gratki. Niech służy jak najlepiej. Nie słuchaj posiadaczy piętnastoletnich gruzów, co piszą że Ci zardzewieje. Też się pochwalę jak już we wrześniu odbiorę z salonu funkiel nówkę Forda Focusa.
  • Odpowiedz
@grzmot_cebula: jeżeli chodzi o silniki benzynowe:
Fabia ma tylko 1.0 ale Scala ma już dostępne 1.5
Megane ma 1.3 oraz 1.8 (wycofano 1.2 po wejściu WLTP, nie mógł spełnić norm podobno).
Peugeot ma niestety tylko 1.2 i w sumie dobrze, bo 1.6 to ryzyko w PSA
C-Elysee jak wyżej.
Nissan Qashqai ma niestety
  • Odpowiedz