Wpis z mikrobloga

@Sebb521 z japońskich marek tylko mazda produkuje dziś nowe zwyczajne sedany i każdy kupuje mazdę jak chce japonczyka który w miarę ładnie wygląda, to smutne
  • Odpowiedz
@Sebb521: pozdrawiam kolegę maździarza i gratuluję zakupu, ale powiedz gdzie takie ulice macie pionowe, bo to też opony przy parkowaniu pod takim kątem dostają mocno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebb521: wizualnie czaruje, miałem kupić, ale jednak postawię na Niemca. Mam nadzieję, że zawieszenie, karoseria i hamulce będą długo Ci służyć, bo furka z wyglądu top 3 na drogach.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: dlatego, że wsiądziesz, pojedziesz i wiesz, że zajedziesz. Dlatego, że mają prawilne 2.0 wytrzymujące spokojnie 300k-350k km a nie 1.0 bi-turbo na 120k i wymiana silnika. Dlatego, że zajebiście się prowadzą, przyciągają wzrok i bazowo są bardzo dobrze wyposażone.
  • Odpowiedz
@grzmot_cebula: ok dziękuje za odpowiedź to mnie przekonuje, a jak z cenami są tańsze czy porównywalne z innymi w tej samej klasie? no i czy nie stają się pospolite przez to że tak dużo ich jeździ?

Chociaż z drugiej strony jakby było ich dużo to by części były tanie bo popyt to by nie kradli, więc w sumie może kradną dlatego że jest ich mało - a jeśli tak to
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario:

ok dziękuje za odpowiedź to mnie przekonuje, a jak z cenami są tańsze czy porównywalne z innymi w tej samej klasie?

cena wyjściowa jest droższa od innych w tym samym segmencie dlatego, że mazdowe "golasy" są bardzo bogato wyposażone (w większości przypadków 2-3 wersja u konkurencji). Jak doposażysz vag'i to czasami porównywalne wyposażenie wychodzi cenowo na korzyść mazdy. Najlepiej wziąć 2 modele koło siebie i porównać co w każdym jest i ile kosztuje

no i czy nie stają się pospolite przez to że tak dużo
  • Odpowiedz