Wpis z mikrobloga

Od rana mi FB ciśnienie podnosi...
Piękny przykład ludzi którzy domagają się przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej. Pani która sama w wojsku nie była twierdzi, że ludzie bez wojska to niewychowane pierdoły. Starsi faceci, którzy domagają się szacunku dla osób starszych tylko z tego powodu, że są starsi. Do tego w komentarzach ogólne przekonanie, że wojsko może wychować młodych ludzi, bo przecież wcale to nie jest zadanie rodziców...
#wojsko #bekazpodludzi #niewiemjaktootagowac #obowiazkowasluzbawojskowa
wodzik - Od rana mi FB ciśnienie podnosi...
Piękny przykład ludzi którzy domagają si...

źródło: comment_Cjc4zXrSXLXy9V5abkH5y3HLy1b0wNRM.jpg

Pobierz
  • 122
@wodzik: I znowu kwik a Ci ludzie mają trochę racji. Oczywiście służba 9 miesięcy czy dłużej jest bez sensu bo po 2 miesiącach szkółki niczego nowego już się w zasadzie nie nauczysz. Ale pamiętam sieroty które nie umiały złożył sobie ubrania czy wyczyścić butów. Zrozumcie że niewolnikami systemu jesteście w zasadzie od chwili narodzin - szkoła jest obowiązkowa, musicie płacić podatki, iść do pracy itp, itd. Zwykłe szkolenie wojskowe na wzór
@Dezyderat: u Pana Putina zaczyna się robić gorąco - niech tylko ropa spadnie i to jego papierowe mocarstwo może runąć. A jak to wyjaśni obywatelom? zgniłym zachodem któremu trzeba dać popalić. Widać historia niczego Cię nie nauczyła.
@wodzik: kurłaaa, dajcie mi już tę służbę. Jestem najlepszym graczem polskim w coda, bym tylko dostał ckm do ręki to byłoby tylko:pifpifpif same heady! Wychodzi jakiś szkop i z obrotówy z digla #!$%@?. Mam 100000 killow na.moim koncie(sic!), #!$%@? każdego, tylko dajcie mi broń, a potem do cywila i ruchanie, podkreślam RUCHANIE za darmo oooo o tak to jest życie, a potem do czopera i leci rajders of The sztorms! Po
@Dezyderat: Amerykanie zaczynają się chwiać i szykują się do starcia z Chinami które szukają sojusznika właśnie u Ruskich. Jak Amerykanie dostaną po łapach to szybciutko wycofają wojsko z wschodniej flanki zostawiając nas samych. Masz na kogoś liczyć - licz na siebie. Stara zasada.
@wodzik Bardzo żałuję że mój kuzyn w wojsku nauczył się jedynie chlania wódy. Mam nasze zdjęcie sprzed woja-umięśniony, przystojny chłopak z szerokim uśmiechem, piszący wiersze. Nie pił nic a nic. Było to 20 lat temu.

Teraz? Menel który odciął się od rodziny, chodzi po dworcu zasrany i jak tylko wyciągnie pieniądze na wódkę to znika na kolejne lata. Zmienił się tak właśnie w wojsku, potem nie dostał najwyraźniej wsparcia którego potrzebował żeby