Wpis z mikrobloga

Od rana mi FB ciśnienie podnosi...
Piękny przykład ludzi którzy domagają się przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej. Pani która sama w wojsku nie była twierdzi, że ludzie bez wojska to niewychowane pierdoły. Starsi faceci, którzy domagają się szacunku dla osób starszych tylko z tego powodu, że są starsi. Do tego w komentarzach ogólne przekonanie, że wojsko może wychować młodych ludzi, bo przecież wcale to nie jest zadanie rodziców...
#wojsko #bekazpodludzi #niewiemjaktootagowac #obowiazkowasluzbawojskowa
wodzik - Od rana mi FB ciśnienie podnosi...
Piękny przykład ludzi którzy domagają si...

źródło: comment_Cjc4zXrSXLXy9V5abkH5y3HLy1b0wNRM.jpg

Pobierz
  • 122
@wodzik z niewolnika nie ma pracownika, wojska nie zbudujesz na chłopakach siła do tego wciągniętych z różnych środowisk bo skończy się to na chlaniu, robieniu burdelu w jednostce i masie dezerterów. Każdy kto chce przejść teraz takie szkolenie podstawowe ma służbę przygotowawcza kilkumiesięczną albo może dołączyć do wotu ale obowiązkowy pobór jest bez sensu bo po prostu nie każdy ma do tego predyspozycje.
Zawsze mnie bawi jak taka typowa #p0lka bierze udział w dyskusji xD czyszczenie butów i prasowanie spodni to świetny argument żeby rozporządzać czyimś życiem.
Ale jakby powstała obowiązkowa służba dla kobiet to by zapewne pierwsza stała protestując, że każdy ma swoje życie.
Durne Janusze też mnie wkurzają, ale kobiety gadające o tym w ten sposób jeszcze bardziej mnie drażnią.