Wpis z mikrobloga

mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w celach służbowych, bo jej, UWAGA - MIĘDZYNARODOWE korpo, nie daje jej służbowego auta, mimo że wnioskowała o nie wielokrotnie, jedynie kilometrówka 0,56gr/km. Powiedziałem dość, ale do niej nie dociera, może jak zobaczy wasze komentarze to do niej dotrze co robi. Nie ma tutaj konta ale często przegląda Mirko.
#pracbaza #januszebiznesu #korposwiat
siemando - mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w cela...

źródło: comment_oyBAfn2pGELcNa6NMpRe8TEJBFQaVHaI.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siemando: to kopa w dupe takiej korporacji. Ale ze zużyciem hamulców na amen po 5k km i połowie wymiany oleju bym nie szalał, to i tak są koszty, jakie trzeba ponieść użytkując samochód.
  • Odpowiedz
@siemando: może jest w sytuacji gdzie nigdzie indziej nie zarobi wiecej/tyle samo i po prostu jej się opłaca ponosić ten koszt, żeby zarobić wysoką wypłatę. Sam fakt dokładanie na polu samochodu nie musi oznaczać że pracownikowi nie opłaca się tam pracować
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Ja na takich kilometrowkach 3 rzechy kupilem i finalnie wymienilem na fajne auto, ktorego sluzbowo juz nie wykorzystywalem. Dla niektorych gra nie warta swieczki. Dla mnie fajne autko w zasadzie darmo po niecalych dwoch latach to byl dobry deal.

Popieram, jak człowiek patrzy na tych wykopowych paniczyków to się nóż w kieszeni otwiera. Ja np. mam taki fajny patent: co roku jeżdżę na Wigilię do Radomia, staję w kolejce
  • Odpowiedz
  • 3
@siemando rację mają w tym sporze i jedni i drudzy

aczkolwiek #!$%@? o kupnie auta za 800 zł i robienie nim setek kilometrów w trasach po całej Polsce to ktoś chyba z #!$%@? spadł, tak można kombinować jak się conajwyżej pizze albo kebaba po swojej dzielnicy rozwozi xD a nie #!$%@? robić jakiś zajechanym 20letnim strupem trasy w Polske, przeciez nawet sensowne audi 80 z gazem kosztuje ze 2-3 tysiące minimum
  • Odpowiedz
mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w celach służbowych, bo jej, UWAGA - MIĘDZYNARODOWE korpo, nie daje jej służbowego auta, mimo że wnioskowała o nie wielokrotnie, jedynie kilometrówka 0,56gr/km.


@siemando: niby jakim cudem 0,56gr/km skoro przepisy wymagają minimum 0,83gr/km?
  • Odpowiedz
@siemando: przykro mi to pisać, ale gdyby była bardziej zaradna i potrafiła otworzyć gębę do odpowiednich ludzi to na wyjazdy dostawałaby pojazd firmowy. No chyba że jest tam stażystką to wtedy sorry - tak właśnie wygląda ten mityczny rynek pracownika.
  • Odpowiedz
@Janko29
@Shatter
@hellyea
@Niss
@statiq
I do calej reszty. Nie dla wszystkich szukanie auta to olx czy otomoto. Tam się sprzedaje takim jak Wy ze sporą marżą. Wystarczy się odpowiednio zainteresować, choćby nawet gdzieś pojechać, ale na Boga, portale aukcyjne to nie jedyne miejsce gdzie szuka się auta.
  • Odpowiedz
@siemando: Do pracy się chodzi po pieniądze. Jasne, atmosfera, warunki też są ważne, ale jeśli nie jest źle i ma możliwość zarobienia na czysto kilku stówek więcej niż daje konkurencja na tym, że sama sobie zapewnia narzędzie pracy to przecież jest dobra oferta i warto z niej korzystać. Chyba, że na tym układzie nie wychodzi dobrze no to warto szukać innej firmy.
  • Odpowiedz