Wpis z mikrobloga

mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w celach służbowych, bo jej, UWAGA - MIĘDZYNARODOWE korpo, nie daje jej służbowego auta, mimo że wnioskowała o nie wielokrotnie, jedynie kilometrówka 0,56gr/km. Powiedziałem dość, ale do niej nie dociera, może jak zobaczy wasze komentarze to do niej dotrze co robi. Nie ma tutaj konta ale często przegląda Mirko.
#pracbaza #januszebiznesu #korposwiat
siemando - mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w cela...

źródło: comment_oyBAfn2pGELcNa6NMpRe8TEJBFQaVHaI.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@siemando: niewolnikiem bombelku to jest twoja kobieta i to nie pracodawcy, a twoim (specjalnie z małej)

"bo naszego nie dostaniesz." to naszego czy twojego?

200km musi przejechać ola boga, auto się zużyje i januszex oszczędzi na tym miliony monet..

Współczuję

Strasznie mi to zryło banie, no niby normalny człowiek, a debil. Lasce każą jechać pociągiem, straci cały dzień ale pan dzierżawca samochodu nie pozwoli użyć na potrzeby służbowe. no po prostu
  • Odpowiedz
@siemando: xD no to nieźle gościu, tak trzymaj. wiele od jej firmy się nie różnisz.

skoro w pracy nie chcą jej dać służbowego, a ona nie będzie mogła przez to wykonywać obowiązków to tylko jej problem. jak się pracodawca #!$%@? to ją wyrzuci z roboty przez to, że nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków, a jeśli dziewczyna ma trochę oleju w głowie to już powinna sobie kupić swój własny samochód
  • Odpowiedz
@siemando Czyli doszliśmy do sedna. Trzeba było tak od razu. Nie chodzi o pieniądze i zużyte auto, ale o zazdrość. Tracisz kontrolę nad kobietą i Ci to chyba najbardziej przeszkadza.
  • Odpowiedz
@siemando: Dostaje kilometrowke, jest to koszt paliwa oraz akomodacja. Jakby w 100% jezdzila za swoje to jest cos nie tak. W tym wypadku krecisz gownoburze.
  • Odpowiedz
@siemando: Chciałem napisać kilka sposobów jak można przekonać pracodawcę do zakupu samochodu ale widzę, że w tym wpisie w ogóle nie chodzi o samochód tylko o pokazanie kto jest samcem alfa i rozwiązywanie problemu braku wzajemnego szacunku w związku.
  • Odpowiedz