Wpis z mikrobloga

mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w celach służbowych, bo jej, UWAGA - MIĘDZYNARODOWE korpo, nie daje jej służbowego auta, mimo że wnioskowała o nie wielokrotnie, jedynie kilometrówka 0,56gr/km. Powiedziałem dość, ale do niej nie dociera, może jak zobaczy wasze komentarze to do niej dotrze co robi. Nie ma tutaj konta ale często przegląda Mirko.
#pracbaza #januszebiznesu #korposwiat
siemando - mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w cela...

źródło: comment_oyBAfn2pGELcNa6NMpRe8TEJBFQaVHaI.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@siemando: moze zona boi sie reakcji dyrekcji? Wiesz, wsrod Grazyn i Januszy moze pracuje i tam nikt sie nie sprzeciwia, a wyjsc z szeregu tez trzeba miec jaja. Niech zobaczy reakcje dyrekcji jak powie, ze auto u mechanika bedzie stac na dwa tygodnie to moze wtedy dostanie auto sluznowe. Potem niech powie, ze musisz dojezdzac autem do pracy i zalatwione
  • Odpowiedz
@jakub-mrugala: Srac na ta firmę, co to za ludzie tu siedzą? Większość nie może zrozumiec, ze nawet jak masz szanse dorobić na kilometrówce, to może po prostu nie chce? Tak wiecie, tak po prostu nie chce używać swojego samochody w pracy. Ciężko to pojąć?
  • Odpowiedz
@siemando: Co to za kilometrówka xDDDD Od dawna jest 0.8358zł/km, chyba że masz jakąś kosiarkę na plaka albo rower do rozwożenia pizzy, to wtedy jakaś kwota inna, za 56gr to trochę do dupy xD
Powiedz jej następnym razem że się zepsuł i przeparkuj na sąsiednie osiedle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kup rozowemu rzecha z gazem za 800 zl. 100km zrobi za jakies 20 zl, wiec ponad 30 zostaje na eksploatację. Taki rupieć zwróci się w kwartal.


@kiszczak: bullshit, taki grat wymaga więcej kasy na naprawy niż jest wart. Poza tym naprawy to też czas, teraz już nie kupisz dobrego auta za 800. Poza tym ile to szukania żeby znaleźć coś normalnego, nie wspominając że jak dojdzie do wypadku to w takim
  • Odpowiedz
@abitbald: No ale to Ty byś nie chciał szukać po portalach grata, później go naprawiać, inwestować, jeździć z obawa o swoje bezpieczeństwo za pare złotych więcej? No szok! Niedowierzanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ale to Ty byś nie chciał szukać po portalach grata, później go naprawiać, inwestować, jeździć z obawa o swoje bezpieczeństwo za pare złotych więcej? No szok! Niedowierzanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@statiq: to moje największejsze marzenie
  • Odpowiedz
@janpaczulski: skoro auto jest wspólne to ma prawo powiedzieć, że nie zgadza się na takie wykorzystywanie go do pracy. Gdyby mieli dwa to ok, można po nim jechać, ale z jednym autem jechać w delegację 100 km, czyli jakieś 3h podróży plus praca? Zakładając, że to niewielkie miasto to już widzę jak wszystkie swoje obowiązki spełniam pedalujac na rowerze albo jak śmigam do znajomego z kg narzędzi na deskorolce. #!$%@? akcja
  • Odpowiedz
@Aiden7: 86gr druga rzecz jak nabijasz klimę co rok to znaczy że albo ktoś Cie robi w konia albo masz nieszczelny układ ale powinni go naprawić bo nie mogą nabić jak jest nieszczelny, klima to układ zamknięty i nie ma prawa nic ubywać, ja w żadnym sprawnym aucie nie nabijałem klimy przez przynajmniej 5 lat
  • Odpowiedz