Wpis z mikrobloga

@Pshybysz: @Vasek: co to jest event bo nie śledzę takich rzeczy poza włączaniem czasem boostera. znowu trzeba grać milion bitew, wygrać z tego 999993 bitew w każdej mając 10 fragów i 8 asyst i wtedy dostaje sie jakiś gówno czołg z pikseli? xd
  • Odpowiedz
@ReevoX: Kurde ten teaser mnie nie satysfakcjonuje. Na innych cobardziej spostrzegawczy od razu wiedzieli co wrzucą, a tutaj tylko jakiś rozmyty kształt. Oczywiście, że będzie stateczek - już HMS Tigerem pokazali, że są zdolni wrzucać ogromne łódki, żeby zachęcić do gry. :P
  • Odpowiedz
@Vasek: Mogliby sobie darować te teasery i od razu wrzucić newsa z maszynami :D. Ja tam na stateczki nie narzekam, i tak nimi nie gram, a i tak je grinduje żeby je potem opchnąć za szekle na gajin markecie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli chodzi o wojska lądowe to trochę mi szkoda sprzedawać, bo lubię je kolekcjonować.. Generalnie poprzedni even z hms tigerem i merkavą był nawet
  • Odpowiedz
@ReevoX: Ja niestety jestem kolekcjonerem i żadnego eventowego pojazdu jeszcze nie sprzedałem. Nawet, jeśli nim nie mam zamiaru grać. X-D
  • Odpowiedz
@Vasek: No wiesz trzeba sprzedać, żeby kupić Kv 220 ( ͡° ͜ʖ ͡°). 350 euro nie zamierzam wykładać z własnej kieszeni, a maszynami (statkami i samolotam) i tak nie gram więc one mi są w sumie obojętne, a cena fajna zwłaszcza tego HMS Tiger.
  • Odpowiedz