Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

czyli zamiast walczyć z problemem i zwracać uwagę na chuligaństwo


@whiteglove: no to zwracam i nazywają mnie tu prawakiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

to należy siedzieć cicho, żeby nie dostać w ryj,


@whiteglove: wczoraj się urodziłeś? W Krakowie jak powiesz, że jesteś z Warszawy masz w ryj, u mnie w Warszawie jak zaczepisz bandę meneli albo dresów i jesteś sam to dużych szans na wyjście bez szwanku
@anonimek123456 no smutne w cholerę. A jakby to były po prostu napisy, a autor karcącej uwagi i tak dostałby po twarzy, to coś by to zmieniło? Nie wiem, w którym miejscu w ogóle nienawiśc do gejów ma tu jakiekolwiek znaczenie, huligani demolują, a to, w jaki sposób, to sprawa drugorzędna.
Chwala gościowi za zwrócenie uwagi, ma chłop jaja. Winnym życzę zgnicia w pierdlu. A panu Witkowskiemu zastanowienia się nad tematem dostępu praworządych
@Kaczypawlak: swoją drogą, komentarz usunąłem, bo za 1. razem po 40 sekundach ładowania wróciło mi do ekranu z edycją, więc założyłem, że się nie wysłał, kliknąłem znowu i patrzę, a tu 2, to usunąłem wcześniejszy, bo późniejszy dało się ewentualnie wyedytować, jakbym jakieś błędy wypatrzył.
@revente: nie jest potrzebne żadne "drugie dno". Długie lata byłem wzorowym korwinowcem, jasne, katolikiem nie byłem, ale bardzo się starałem nie szkalować, dowalałem PO ile wlezie, a i tak parę razy omal w pysk nie zarobiłem. W najgorzym przypadku uratował mnie fakt, że był luty, +2 stopnie, a ja byłem w bluzie i krótkich spodenkach, bo wracałem z biegania, co zwiększyło poziom ostrożności u towarzystwa :P