Wpis z mikrobloga

Jestem po technikum informatycznym, zostałem przyjęty na studia dzienne na teleinformatykę, a w międzyczasie złożyłem CV do działu wsparcia IT jednej z największych firm w Polsce — pomyślałem sobie, a może się uda, co mi tam szkodzi spróbować.
Otrzymałem termin rozmowy, odbyłem ją i.. zostałem przyjęty, na początek testowo na kilka miesięcy z wynagrodzeniem niecałe 3000 brutto — no i zostało mi tylko podpisać umowę.
Jak myślicie, przenosić się na studia zaoczne i w międzyczasie nabierać doświadczenia w branży oraz jakby nie patrzeć, mieć również w papierach jedną z największych firm (czy to ważne nie wiem)?
Będzie to moja pierwsza praca i mam przez to milion myśli
#pytanie #pracbaza #praca #informatyka #studbaza #studia
  • 81
złożyłem CV do działu wsparcia IT jednej z największych firm w Polsce


@peepoHappy: tylko czy to aby na pewno bedzie praca w IT czy bedziesz pracowal na sluchawce tlumaczac ludziom co i jak gdzie kliknac w produkcie tej formy IT?

Bo jesli bedziesz zwyklym czlowiekiem na sluchawce to sie #!$%@? nauczysz... Jesli bedzie to normalna praca (nawet bardzo prosta, ale z perspektywami) to wybor jest prawie zaden :)
Bardzo dziękuję Wszystkim za tak liczne odpowiedzi, wnioskuję, że na start będzie dobrze wziąć tą robotę, ale w międzyczasie ciągle będę musiał uczyć.

@rzuf22: Moja praca ma polegać na tym, że np. moja firma przejmuje jakiś budynek dla któregoś ze swoich oddziałów i będę musiał zająć się tam montażem komputerów i wyposażenia z nimi związanego, ale jako że będę nowy to pewnie jedyne co będę musiał robić to konfigurować system, podłączać
@peepoHappy Studia zaoczne powstały z myślą o tych co chcą studiować dwa kierunki studiów. Np w trybie dziennym i zaocznym a nie żeby zdobywać doświadczenie w pracy. Na zaocznych dostajesz strzępy informacji/zakresu materiału i reszty musisz uczyć się sam. Pytanie czy umiesz się sam uczyć i szukać zagadnień i czy Ci się chce. :)